Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm ≫ Najnowsze wpisy
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
428 - Firma Realizacji Inwestycji ASTRA
logousługi w zakresie nadzoru , projektowania i wykonawstwa robót budowlanych w pełnym zakresie realizacji wg umowy z Inwestorem
10-347 OLSZTYN Niedziałkowskiego 23A /10 · Tel. 606 265 190 [e-mail]
427 - Usługi Ogólnobudowlane Przemysław Anuszkiewicz
logo Nasza firma istnieje od ponad 3 lat świadcząc usługi remontowo-budowlane w zakresie wykończenia wnętrz domów, mieszkań, biur, budynków na terenie Olsztyna jak również województwa warmińsko - mazurskiego. Skłaniając się ku potrzebom naszych Klientów zajęliśmy się również produkcją blatów oraz płyt betonowych wraz z ich montażem w salonach, kuchniach i łazienkach. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej oraz przechodząc szkolenia w zakresie budownictwa podążamy za nowoczesnymi trendami i jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom rynku. Szczególną uwagę i nacisk kładziemy na jakość wykonanych prac, dlatego będziecie Państwo mile zaskoczeni efektem końcowym. Ponadto doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich materiałów i rozwiązań, które pozwolą spełnić Państwa oczekiwania estetyczne.
· Tel. 504 153 231 · [www] [e-mail]
426 - Immobilia
logoFirma Immobilia działa na rynku olsztyńskich nieruchomości id roku 1993. Zajmujemy się głównie pośrednictwem w kupnie, wynajmie i sprzedaży nieruchomości położonych w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Działamy w ramach projektu Orkana13.pl Nieruchomości.
10-012 Olsztyn, ul. Władysława Orkana 13 · Tel. +48 501546001 · [www] [e-mail]
425 - FastermRent/Fasterm Budownictwo Sp. z o.o.
logoFASTERM RENT-autoryzowany przedstawiciel PERI POLSKA WYPOŻYCZALNIA SZALUNKÓW OFERTA WYNAJMU: - deskowania ścienne (Domino, Trio, Handset) - deskowania stropowe (Multiflex, Skydeck) - deskowania na słupy (Quattro) - deskowania na podciągi - deskowania na fundamenty - deskowania okrągłe (Rundflex) - podpory/stemple budowlane (PEP ERGO) - trójnogi - głowice - dźwigary (VT-20 K) OFERTA SPRZEDAŻY: - sklejka szalunkowa (topolowa, brzozowa) - akcesoria żelbetowe (dystanse gwiazdki, baryłki, podkładki i listwy betonowe, kości, rurki pcv, dreikanty, listwy perforowane) - olej antyadhezyjny – PROMOCJA - uszczelnienia do betonów – PCI Oferujemy: - indywidualne warunki współpracy - własny transport HDS na budowę - atrakcyjne ceny i promocje - krótki termin realizacji Region działania: województwo kujawsko-pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz inwestorów indywidualnych.
ul. Warszawska 63-Głogowo, 87-123 Dobrzejewice k.Torunia · Tel. 515 242 440 · Fax: 56 678 66 93 · [www] [e-mail]
424 - Wypożyczalnia samochodów Warszawa
Wypożyczalnia samochodów Warszawa to miła i profesjonalna obsługa. Tylko u nas nowe modele z rocznika 2016 w atrakcyjnej cenie. Samochody osobowe i dostawcze w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym. Zapraszamy do rezerwacji online.
ul. Pułaskiego 8b Warszawa · Tel. 791 994 500 · [www] [e-mail]
423 - Wypożyczalnia samochodów Szczecin Platinum Rent
Platinum Rent to miła i profesjonalna obsługa. Tylko u nas nowe modele z rocznika 2016 w atrakcyjnej cenie. Samochody osobowe i dostawcze w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym. Zapraszamy do rezerwacji online.
Madalińskiego 8/109 Szczecin · Tel. 791 994 500 · [www] [e-mail]
422 - Zakład Pogrzebowy Styks
Gdy szukamy dobrej firmy organizującej pogrzeby we Wrocławiu, polecanej przez wielu zadowolonych klientów, trzeba koniecznie rozważyć ofertę, jaką posiada Dom Pogrzebowy Styks. Oferta tego zakładu pogrzebowego jest niezwykle szeroka i nowoczesna. Personel firmy nie tylko zadba o godziwy pochówek zmarłego, ale też zajmie się wszelkimi formalnościami z tym związanymi. Zakład Styks zapewnia kompleksową obsługę prawną, na życzenie klienta zorganizuje także stypę dla najbliższych zmarłego. Pracownicy zakładu zadbają także o dekorację kościoła oraz sali, gdzie będzie organizowana stypa. W przypadku takiej konieczności, firma Styks zajmuje się również przewozem zwłok, zarówno na terenie Polski, jak i z zagranicy. Gdy osoba zmarła wyraziła przed śmiercią wolę, by jej zwłoki zostały skremowane, Dom Pogrzebowy Styks przeprowadzi również kremację. Posiada własne, nowoczesne krematorium. Ceny usług Domu Pogrzebowego Styks są przystępne, co również wpływa na zainteresowanie jego ofertą dla rodzin zmarłych. Dom Pogrzebowy Styks dzała we Wrocławiu, gdzie firma posiada pięć oddziałów zlokalizowanych w dogodnych dla mieszkańców poszczególnych dzielnic punktach miasta. Dodatkowo, filia zakładu zlokalizowana jest w Kątach Wrocławskich. Udając się do Domu Pogrzebowego Styks możemy być pewni, że uroczystość pogrzebowa zorganizowana przez ten zakład będzie godnym i wzruszającym pożegnaniem zmarłego.
ul. Pawła Włodkowica 35 50-072 Wrocław · Tel. 713441197 · [www] [e-mail]
421 - TBnet
logoTBnet od 2005 roku oferuje reklamę w internecie. Wykonuje strony i sklepy internetowe, wizytówki firmowe, audyty SEO, optymalizację i pozycjonowanie stron oraz kampanie w Google Adwords.
http://www.tbnet.pl/ · Tel. +48662114464 · [www]
420 - Debet Sp.z.o.o.
Firma Debet Sp.z.o.o. świadczy usługi z zakresu księgowości i rachunkowości. W ofercie m.in.: - doradztwo podatkowe i biznesowe; - prowadzenie ksiąg handlowych; - prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu; - prowadzenie kadr i płac
Gliwicka 35, Tarnowskie Góry · Tel. 32 450 85 00 · Fax: 32 450 85 10 · [www] [e-mail]
419 - Manufaktura Sztuki
logoManufaktura to unikatowa platforma prezentująca wyroby sztuki ludowej pochodzącej z rejonu Warmii i Mazur a także z innych części Polski. W swojej ofercie mamy upominki regionalne, ceramikę użytkową, malarstwo, rzeźbę i inne cuda. Wyroby posiadają certyfikaty produktu regionalnego. Galeria ma również charakter pracowni, w której na żywo wykonywane są dzieła sztuki.
ul. Staromiejska 1, 10-017 OLSZTYN · Tel. 502718251 [e-mail]
417 - Rykowisko - sklep dla myśliwych
logoIstniejemy od 2013 roku, oferując kompleksowe wyposażenie każdego myśliwego. Znajdziesz u nas wszystkie potrzebne akcesoria myśliwskie, odzież, sprzęt w atrakcyjnych cenach.
ŻAGAŃ · Tel. 600 582 756 · [www] [e-mail]
415 - Renox - przesiewacze, kruszarki, części do maszyn
Firma RENOX działa na rynku ciężkich maszyn budowlanych od roku 1992 Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze spycharek, koparek i ładowarek, sprzedaży części do maszyn budowlanych oraz w sprzedaży maszyn do produkcji kruszywa i recyklingu. Prowadzimy również sprzedaż wózków widłowych i ładowarek. Główna baza handlowo-produkcyjna znajduje się w Olsztynie. Dysponujemy grupą doświadczonych pracowników zapewniając fachową obsługę techniczną. Znajomość zagadnień logistyki pozawala nam na szybkie realizowanie zamówień z bezpośrednią dostawą do klienta. Dystrybucja części prowadzona jest również przez sieć naszych placówek w Bytomiu oraz we Wrocławiu.
Olsztyn, Sokola 4c · Tel. 89 523-91-52 · [www] [e-mail]
413 - Akant
Salon Akant czyli rolety Łódź i wiele więcej To nie jest zwyczajny salon... to Salon Akant. ...to doświadczenie które zdobywaliśmy przez lata współpracując z tysiącami zadowolonych klientów. ...to jakość, fachowość, terminowość i gotowość aby w każdej chwili zadbać o okna w waszych domach. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie. ...wierzymy, że Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro ...a światło jest pod kontrolą o każdej porze. Zapraszamy do Salonu w Łodzi
ul. Kolumny 239 93-613 Łódź · Tel. +42 236 30 00 · [www] [e-mail]
411 - Hubert Cetnar fotograf
Oferuję usługi fotograficzne. Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Bochnia · Tel. +48 512 075 924 · [www] [e-mail]
410 - Kancelaria Adwokacka Vis Legis
logoKancelaria Adwokacka Vis Legis oferuje porady prawne oraz stałą obsługę prawną osobom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym w zakresie prawa karnego, cywilnego, administracyjnego, gospodarczego oraz rodzinnego i opiekuńczego.
ul. Kopernika 17/2 Olsztyn · Tel. 89 650 17 95 · Fax: 89 650 17 96 · [www] [e-mail]
409 - Estimator Kowal B&P
Wykonujemy usługi kosztorysowe oraz dokumentację potrzebną na cele budowlane i inwestorskie np. kosztorys inwestorski, kosztorysowanie budowlane ... Zapraszamy do kontaktu!
Warszawa · Tel. 531 736 130 · [www]
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.