Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Katalog firm ≫ Najnowsze wpisy
Opcje
Kategorie firm
» ŻYWNOŚĆ I UŻYWKI:
» BEZPIECZEŃSTWO:
» BIURO:
» BUDOWNICTWO:
» DOM I OGRòD:
» DZIECI:
» FINANSE I UBEZPIECZENIA:
» INNE BRANŻE:
» INSTYTUCJE I URZĘDY:
» MOTORYZACJA I TRANSPORT:
» NAUKA I OŚWIATA:
» NIERUCHOMOŚCI:
» ODZIEŻ, TEKSTYLIA, OBUWIE:
» PRZEMYSŁ I ENERGETYKA:
» ROLNICTWO I LEŚNICTWO:
» ROZRYWKA I REKREACJA:
» TELEKOMUNIKACJA I INTERNET:
» TURYSTYKA:
» USŁUGI DLA FIRM:
» USŁUGI DLA KAŻDEGO:
» ZDROWIE I URODA:
448 - Trening Personalny Olsztyn
logoNowo powstałe studio treningu personalnego w Olsztynie! FitFuture.pl Zapraszamy! Super ceny, promocje! Nowoczesny Trening EMS w 30 minut! Nie lubisz siłowni, więc jest to opcja dla Ciebie, wyrzeźbij swe ciało!
Wyzwolenia 19 · Tel. 533 010 800 · Fax: 533 010 800 · [www] [e-mail]
443 - Concash
logoConcash.pl Jest firmą działającą w branży finansowej na terenie Olsztyna. Pożyczamy środki finansowe na rozwój firm oraz dla osób prywatnych. Nie sprawdzamy krd oraz biku. Oferujemy alternatywne rozwiązania i dzięki temu masz szansę otrzymać pożyczkę z najniższymi ratami.
10-572; Olsztyn; ul. 22 Stycznia 44/32 · Tel. 553666236 · [www] [e-mail]
441 - GPH Surtex Sp. z o.o.
logoDostawca Przemysłowych Art. Technicznych – Gdyńskie Przedsiębiorstwo Handlowe Surtex Sp. z o.o. Jesteśmy firmą sprawną, nowoczesną, zyskowną, pewną i przewidywalną. Chcemy być profesjonalnym pośrednikiem handlowym, realizującym dla swoich odbiorców całość zaopatrzenia w określonych grupach towarów. Historia firmy rozpoczęła się w 1949 roku. Od blisko 70 lat nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku, starając się jak najlepiej spełniać potrzeby naszych klientów . Nasza oferta handlowa obejmuje bogaty asortyment specjalistycznych produktów technicznych. Doradzamy w ich doborze i zastosowaniu. W siedzibie utrzymójemy duże zapasy oraz składy fabryczne wiodących producentów.
B. Krzywoustego 8 Gdynia · Tel. 5866744500 · Fax: 586674502 · [www] [e-mail]
440 - Przewóz Osób Dejna Bus
logoFirma Dejna Bus od wielu świadczy usługi z zakresu przewozu osób oraz wynajmu busów i mikrobusów. Wieloletnie doświadczenie firmy owocuje zaufanie klientów biznesowych z Warszawy, Olsztyna. Wszystkie niezbędne informacje na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Nibork Drugi 18a, 13-100 Nidzica · Tel. 604-216-531 · [www] [e-mail]
439 - Nord Auto Volvo
logoNord Auto to autoryzowany dealer marki Volvo w Olsztynie. Oferuje on zarówno nowe jak i używane modele aut Volvo. Przed zakupem istnieje możliwość skorzystania z jazdy próbnej. Nord Auto to także autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy wszystkie rodzaje napraw mechanicznych, elektrycznych i blacharsko lakierniczych. W sprzedaży posiadamy także oryginalne części oraz akcesoria. Dla naszych Klientów oferujemy całodobową ochronę samochodu - 365 dni w roku czyli usługę Assistance Volvo.
Al. Warszawska 117d, 10-701 Olsztyn · Tel. (89) 672 40 41 · Fax: (89) 672 70 76 · [www] [e-mail]
437 - Ekoczyszczenie - pralnia dywanów Seweryn Gałeczka
-czyszczenie i trzepanie dywanów, wykładzin (pralnia dywanów) -czyszczenie tapicerki meblowej -czyszczenie tapicerki samochodowej -żaluzje pionowe (montaż, naprawa, czyszczenie za pomocą ultradźwięków) -rolety (montaż) -kompleksowe czyszczenie samochodów wewnątrz, pełna autokosmetyka
45-716 Opole ul. Spychalskiego 9-11/46 · Tel. 501 087 606 · Fax: 77 4743 687 · [www] [e-mail]
436 - Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
logoWarmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami założone 1995 roku skupia specjalistów w branży nieruchomości działających na Warmii i Mazurach. Zajmuje się również organizacją branżowych kursów i szkoleń.
10-501 Olsztyn, ul. Tadeusza Kościuszki 13 · [www] [e-mail]
435 - JPDźwig Usługi dźwigowe Olsztyn
Firma JPDŹWIG realizuje usługi dźwigowe żurawiem samojezdnym na terenie Olsztyna i okolic. Posiadamy doświadczenie i wszystkie wymagane kwalifikacje do realizacji zadań specjalistycznych. Pracujemy dla przedsiębiorstw i klientów prywatnych. Ceny usług mogą być ustalane indywidualnie na podstawie wizji lokalnej u klienta.
Olsztyn ul Jarocka 74 · Tel. 572-977-230 · [www] [e-mail]
434 - Vivi Cam
logoPosiadamy profesjonalne kamery rejestrujące materiał 4K, drona, system stabilizacji ruchu oraz jazdę i kran kamerowy. Co ważniejsze, oprócz profesjonalnego sprzętu dysponujemy kreatywnym i energicznym zespołem, którego praca gwarantuje, że przygotowany klip będzie stanowił niepowtarzalny i skuteczny materiał promocyjny. Uważamy, iż w dzisiejszych czasach skuteczna forma reklamy wydaje się czymś koniecznym oraz naturalnym. To właśnie reklama pozwala sprostać wyzwaniu, jakim jest walka o klienta i stawienie czoła konkurencji.Faktem jest, że reklama internetowa umożliwia dotarcie do klientów w sposób efektywny i nie generuje dużych kosztów. Proponujemy w związku z tym stworzenie skutecznej reklamy internetowej udostępnianej na stronach internetowych lub portalach, co wzmocni świadomości marki i przedstawi jej ofertę. Tworzone przez nas profesjonalne filmy reklamowe to możliwość dotarcia do ogromnej liczby internautów i zwiększenia rozpoznawalności firmy, co przełoży się na znaczne zwiększenie grona klientów. Oprócz produkcji filmowych specjalizujemy się w transmisji live do internetu na poziomie telewizyjnym – z wykorzystaniem 8 kamer FullHD, kranu kamerowego raz wspomnianego wcześniej drona.
Osińska 80, 44-240, Żory · Tel. 791950000 · [www] [e-mail]
432 - Gold Deer Studio
logo Agencja Interaktywna Gold Deer Studio – kreatywne tworzenie wizerunku i reklamy w sieci. Co to jest agencja interaktywna? Agencja interaktywna zajmuje się w przygotowaniem i wdrożeniem strategii budowy wizerunku firm w internecie. Dlaczego warto skorzystać z usług agencji interaktywnej? Stworzenie logotypu, oprawy graficznej, strony WWW to bardzo odpowiedzialne zadanie wymagające obszernej ilości wiedzy. Oczywiście możesz przejść kilkaset godzin kursów z każdej dziedziny i zrobić to sam, jeśli masz na to czas. Wszystkie elementy związane z promocją marki oparte są o wiedzę z zakresu technologii oraz psychologii. Wiemy czego oczekuje odbiorca, wiemy jak się porusza i co jest najwazniejsze w pierwszym kontakcie z marką. Tworzymy rzeczy zapadające w pamięć, rzeczy którymi warto się dzielić z innymi. Kompletna i niepowtarzalna identyfikacja w sieci to pewność i gwarancja zadowolenia odbiorców. Kim jesteśmy? Jesteśmy młodymi, kreatywnymi ludźmi. Do kazdego zadania podchodzimy indywidualnie a wszystko co robimy, robimy przede wszystkim z pasją. Przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych usług. Zawsze stawiamy na niezawodność prostotę i nowoczesność. Naszym priorytetem jest zadowolenie Twoich klientów. Współpracowaliśmy zarówno z dużymi firmami, jak i małymi przedsiębiorstwami. Wiemy, jak przełożyć kreatywność w efektywność. Jeżeli interesują Cię wyłącznie najlepsze rozwiązania i chcesz postawić na innowacyjne podejście – zgłoś się do nas. Zadbamy o Twój wizerunek w sieci. Kompleksowo i skutecznie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.
Kruczkowskiego 6 · Tel. 791-774-280 · [www] [e-mail]
431 - Master Leasing
logo Jesteśmy zaufanym pośrednikiem i partnerem biznesowym między setkami zadowolonych klientów a firmami oferującymi najlepszy leasing. Nasze działania opieramy według zasad dobrze przemyślanej architektury finansowej, dzięki której możemy świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i niezachwiana obecność na polskim rynku leasingowym sprawiają, że Master Leasing wyróżnia się na tle konkurencji stabilnością i skutecznością. Nasze zorientowane na dostarczanie komplementarnych usług rozwiązania są gwarantem Państwa satysfakcji. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami leasingowymi w kraju i spełniamy oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty. Zawieranie umów leasingowych z nami to czysta przyjemność, minimum formalności i maksimum zadowolenia. Wiemy, jak męczące mogą bywać wielostronicowe umowy, stosowanie wniosków, czy kontakty biznesowe z kontrahentami. Wiemy również, jak cenny jest Państwa czas, dlatego naszą codziennością jest wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sprawianie, że zawarcie umowy leasingowej będzie budującym, a przede wszystkim lekkim doświadczeniem. Warunki współpracy z nami są jednymi z korzystniejszych na rynku!
Czeladnicza 23 04-743 Warszawa · Tel. 22 760-87-20 · Fax: 227608721 · [www] [e-mail]
430 - Maximus Finance
logoCelem Maximus Finance Sp. z o.o. jest zapewnienie wszystkim Klientom kompleksowej obsługi oraz możliwie najlepszych i dopasowanych do indywidualnych wymagań rozwiązań organizacyjnych, finansowych, kosztowych i ubezpieczeniowych. Zadanie to realizujemy w oparciu o posiadane doświadczenie, kompetentny i merytoryczny zespół pracowników oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne stanowiące zaplecze spółki. Poprzez analizę sytuacji ubezpieczeniowej i finansowej naszych Klientów oferujemy elastyczną usługę dostosowaną do ich konkretnych oczekiwań. Dzięki posiadanym kompetencjom doradczym jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie poprawiające ich sprawność organizacyjną i efektywność biznesową przy jednoczesnym budowaniu trwałych i stabilnych relacji biznesowych.
Czeladnicza 23 · Tel. 22 760-87-20 · Fax: 227608721 · [www] [e-mail]
429 - Kancelaria Prawna Primus
logoKancelaria Prawna Primus specjalizuje się w odzyskiwaniu środków pobranych przez ubezpieczycieli w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi (UFK) tzw. polisolokatami. Kancelaria pomaga również klientom posiadającym trwające polisy poprzez skuteczne rozwiązanie umowy bez ponoszenia kosztów.
Hercena 3-5, 50-453 Wrocław · Tel. 533254372 · [www] [e-mail]
428 - Firma Realizacji Inwestycji ASTRA
logousługi w zakresie nadzoru , projektowania i wykonawstwa robót budowlanych w pełnym zakresie realizacji wg umowy z Inwestorem
10-347 OLSZTYN Niedziałkowskiego 23A /10 · Tel. 606 265 190 [e-mail]
427 - Usługi Ogólnobudowlane Przemysław Anuszkiewicz
logo Nasza firma istnieje od ponad 3 lat świadcząc usługi remontowo-budowlane w zakresie wykończenia wnętrz domów, mieszkań, biur, budynków na terenie Olsztyna jak również województwa warmińsko - mazurskiego. Skłaniając się ku potrzebom naszych Klientów zajęliśmy się również produkcją blatów oraz płyt betonowych wraz z ich montażem w salonach, kuchniach i łazienkach. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej oraz przechodząc szkolenia w zakresie budownictwa podążamy za nowoczesnymi trendami i jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom rynku. Szczególną uwagę i nacisk kładziemy na jakość wykonanych prac, dlatego będziecie Państwo mile zaskoczeni efektem końcowym. Ponadto doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich materiałów i rozwiązań, które pozwolą spełnić Państwa oczekiwania estetyczne.
· Tel. 504 153 231 · [www] [e-mail]
426 - Immobilia
logoFirma Immobilia działa na rynku olsztyńskich nieruchomości id roku 1993. Zajmujemy się głównie pośrednictwem w kupnie, wynajmie i sprzedaży nieruchomości położonych w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Działamy w ramach projektu Orkana13.pl Nieruchomości.
10-012 Olsztyn, ul. Władysława Orkana 13 · Tel. +48 501546001 · [www] [e-mail]
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.