Olsztyn24 - Gazeta On-Line - Miejski Portal Informacyjny Olsztyna i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
12:24
28 lipca 2016
Imieniny: Wiktora, Marceli
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2013-10-23 19:32 | Rozmiar tekstu: A A A
Olsztyński Carrefour przejdzie modernizację
image
Wizualizacja centrum po modernizacji (fot. materiały prasowe Carrefour)
Carrefour Polska planuje przeprowadzenie modernizacji oraz rekomercjalizacji centrum handlowego Carrefour w Olsztynie. Planowana modernizacja obejmie przemodelowanie jego części wewnętrznych oraz zewnętrznych. Budynek zyska nową elewację zaprojektowaną w oparciu o bieżące trendy architektoniczne. Centrum zostanie także poddane rekomercjalizacji, której celem jest wzmocnienie i poszerzenie jego dotychczasowej oferty handlowej.

W nowym CH Carrefour pojawi się strefa wypoczynkowa oraz restauracyjna, wzbogacona o elementy małej architektury. Modernizacji zostaną poddane części wspólne, na których pojawi się nowoczesne oświetlenie oraz spójny system identyfikacji wizualnej. Dodatkowo zaprojektowano ciągi piesze łączące obiekt z najbliższym przystankiem autobusowym. Zakończenie prac planowane jest na trzeci kwartał 2014 roku.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji została agencja Colliers International.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Sondaż
Rozbudowa linii tramwajowych w Olsztynie jest:
potrzebna
niepotrzebna
nie mam zdania
RSS obrazek| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek  
27.07 - W Olsztynie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm, lokalnie około 30 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie opady gradu.     |