Olsztyn24 - Gazeta On-Line - Miejski Portal Informacyjny Olsztyna i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
18:04
13 lutego 2016
Imieniny: Grzegorza, Katarzyny
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj d. | 2013-10-23 19:32 | Rozmiar tekstu: A A A
Olsztyński Carrefour przejdzie modernizację
image
Wizualizacja centrum po modernizacji (fot. materiały prasowe Carrefour)
Carrefour Polska planuje przeprowadzenie modernizacji oraz rekomercjalizacji centrum handlowego Carrefour w Olsztynie. Planowana modernizacja obejmie przemodelowanie jego części wewnętrznych oraz zewnętrznych. Budynek zyska nową elewację zaprojektowaną w oparciu o bieżące trendy architektoniczne. Centrum zostanie także poddane rekomercjalizacji, której celem jest wzmocnienie i poszerzenie jego dotychczasowej oferty handlowej.

W nowym CH Carrefour pojawi się strefa wypoczynkowa oraz restauracyjna, wzbogacona o elementy małej architektury. Modernizacji zostaną poddane części wspólne, na których pojawi się nowoczesne oświetlenie oraz spójny system identyfikacji wizualnej. Dodatkowo zaprojektowano ciągi piesze łączące obiekt z najbliższym przystankiem autobusowym. Zakończenie prac planowane jest na trzeci kwartał 2014 roku.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji została agencja Colliers International.
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~Kebiz / 2013-10-24 10:14
Zamiast wywalać pieniądze na „upiększanie” niech lepiej kupią dobre czytniki kodów kreskowych, bo te istniejące są w stanie fatalnym; można sprawdzić cenę jednego produktu na pięć
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Adres e-mail autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Sondaż
Odpowiada mi nowy układ komunikacyjny Olsztyna:
tak
nie
nie mam zdania
RSS obrazek| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek