Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Zofia Chrostek/Jan Prusik | 2016-02-08 13:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Biesiada ostatkowa u Dzieci Wojny w Pieckach

Olsztyn24
Bal ostatkowy Dzieci Wojny w Pieckach (fot. Andrzej Marzewski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (6.02) zespół „Iskierka Nadziei” ze Stowarzyszenia Dzieci Wojny w Polsce (SDW), Zarząd Gminny w Pieckach, zorganizował na koniec karnawału biesiadę ostatkową. W spotkaniu wzięło udział 113 osób.

O godzinie 15., Zofia Chrostek - prezes zarządu, przywitała członków Stowarzyszenia Dzieci Wojny, sympatyków i osoby wspierające zespół „Iskierkę Nadziei”. Biesiadnicy zasiedli przy kolorowych i suto zastawionych stołach. Biesiada rozpoczęła się obiadem. Blask zapalonych świec i wystrój sali w rezydencji M.B. Kołpak, muzyka i śpiew Ryszarda Wilka porywały biesiadników do tańca. Zabawa była urozmaicona wspólnym śpiewem biesiadnym przy akordeonie Stanisława Czejdo - co nadawało wyjątkowy nastrój tego wieczoru. Przy „stole szwedzkim” uczestnicy częstowali się kawą, herbatą i ciastem.

Wspólne spotkanie stało się okazją przyjęcia nowych osób do naszego Stowarzyszenia i wręczenia legitymacji Teresie i Stanisławowi Mosiej. Niczym w Hollywood, wręczono OSCARY osobom wspierającym SDW: wójt Gminy Piecki Agnieszce Kurczewskiej, prezesowi (SDW) Oddział Mrągowo Zygmuntowi Rośleniowi, prezesowi Tadeuszowi Malinowskiemu ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych (SEiRP) Koła w Mrągowie oraz kierownik GOPS w Pieckach Teresie Nowackiej. Nowym członkom Stowarzyszenia (SDW) i uhonorowanym OSKARAMI złożono gratulacje i odśpiewano STO LAT!
R E K L A M A
banner
Nie zabrakło scenek pełnych humoru i satyry przedstawionych przez „Iskierkę Nadziei” oraz zaprzyjaźnioną grupę ze SEiRP, Koło w Mrągowie. Występy były przerywane salwami śmiechu i wspólnym śpiewem. Biesiada w miłej i karnawałowej atmosferze trwała do godziny 23., i na długo pozostanie w pamięci jej uczestników. Całość została udokumentowana na zdjęciach, przez zaprzyjaźnionego z zespołem „Iskierka Nadziei” Andrzeja Marzewskiego.

Zofia Chrostek - prezes SDW
Jan Prusik - członek SDW


Z D J Ę C I A
Komentarze [27]
~gap / 2016-02-28 13:09
witam, oglądam wspaniałą grupę dobrze bawiących się seniorów. Skąd u WAS tyle WERWY I POMYSŁÓW?!- podziwiam i gratuluję wigoru. To mi się podoba a nie tylko stękający i narzekający seniorzy-jesteście WYJĄTKOWI!!! POZDRAWIAM>
~senior z lubelskiego / 2016-02-28 13:00
O, widzę ,oglądam sympatyczną grupę seniorów z Mazur. Muszę przyznać, że wspaniale się bawicie to widać po uśmiechu, kręciołkach i śpiewie. Aż miło popatrzeć i co nieco przenieść do naszego klubu seniorów.Pozdrawiam ciepło i tak trzymać.Idzie wiosna, może i my za Waszym przykładem zaczniemy się bawić- zobaczymy jak znajdziemy organizatora, to kto wie?!!!.
~kaja / 2016-02-23 12:00
przyglądam się wesołej rozbawianej i roześmianej grupie seniorów, Aż miło na was patrzeć!!! a mOwią ze starzy to zgoszkniali ludzie a tu proszę pełni wigoru. Tak trzymac
~Henio z Poznania / 2016-02-23 11:06
Patrzę i nie wierzę oczom, a gdzie można spotkać tak fajnie zorganizowanych , uśmiechniętych i rozbawionych seniorów i nic Was nie boli???!!! Bo na naszych spotkaniach to główny temat to choroba i licytacja kogo bardziej boli......A tu proszę ,można inaczej aż miło popatrzeć. Kochani WAS naprawdę trzeba KLONOWAĆ!!! PODZIWIAĆ i nasladowaćććććććć..Podziwiam i gratuluję, mam o czym myśleć i coś u nas zrobić ...
~senior z Koszalina / 2016-02-21 04:38
witam! Oglądam, i nie wierzę że są jeszcze tak aktywni seniorzy- coś wspaniałego, dobrze że PORTAL OLSZTYN 24com.pl pokazuje-dziękuję.Bo przeglądając te zdjęcia aż się chce żyć!!! I nasuwa się taka refleksja co u nas zrobić w Klubie Seniora aby zamiast tylko narzekania i licytowania się chorobami, podpatrzeć i naśladować seniorów z Piecek -jesteście niesamowici!!!POZDRAWIAM I GRATULUJE! Od jutra zaczynam działać co wyjdzie -napiszę
~krysia z Elbląga / 2016-02-20 17:43
przeglądam i co widzę? wesołą, rozbawioną,jak widać rozśpiewaną i roztańczoną grupę seniorów, aż miło popatrzeć , ,,,,,,,,,,, ze Wam chce się jeszcze chcieć!SUPER
~Bogusia / 2016-02-16 08:46
Super zabawa!!!!!! Było nam bardzo milo bawić się w doborowym towarzystwie.Mam nadzieję,że będzie jeszcze niejedna okazja do wspólnej zabawy.Dziękuję i pozdrawiam:)
~KASZUB / 2016-02-15 15:24
przeglądom i co widzę fajno,roześmiano i wesoło grupę ludzi.Miło popatrzeć, jak się ludziska bawią a u nas starzy to tylko gospodarstwa i wnuki bawić, czsem wyskocze na piwo . ale nie za długo, a kobity to na plety się zbioro na drutach podziergają i to wso. Musiem i my sie wiosno zebrać na taką rebelije, toć zycie krótke.
~uczestnik biesiady / 2016-02-13 16:35
To był bal. to był szał dawno tak z żoną się nie ubawiłem=dziękuję wspaniałej grupie dzieci wojny,nigdy nie myślałem ,że z seniorami można się tak wspaniale biesiadować i że przygotują tyle atrakcji = PODZIWIAM GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ!!!! Oglądam zdjęcia i wspominam a jest co,,,,,,,,,,,,Organizacja na 6!!!!!
~ślązak / 2016-02-13 15:51
zerkam na wasze zdjęcia z biesiady i kochane dzieci wojny, to prawa co napisała Magda K, was naprawdę trzeba klonować!!!!! bo gdzie dziś taką fajną grupę można spotkać Wy nawet nas przbiliśta a ślązaki lubią się bawić , oj lubią!!!! JEST U WAS DOBRY SZEF .pozdrawiam i tak trzymać!!!!
~Uczestnik biesiady z Mrągowa / 2016-02-12 20:53
Dziękujemy za zaproszenie.bawiliśmy się wspaniale w miłej atmosferze przy super muzyce z cudownym towarzystwem.Pozdrowienia dla Dzieci Wojny i wszystkich uczestników.Tak trzymać.
~maly / 2016-02-11 21:04
w pieckach juz wiosna bo biedronki przylecialy cieszymy sie razem z wami,ze tak rozspiewani jestescie
~Wiki z PIszu / 2016-02-11 16:40
halo seniorzy z Piecek ,warto z Wami złapać kontakt, patrze na waszą zabawę z nutką zazdrości. Ale my zrobimy WALENTYNKI maże nie takie ale zawsze coś. U nas trudno zmobilizować taką grupę do zabawy. Trzeba długo namawiać i nie ma komu wżiąść się za porządną robotę, każdy chce na gotowe. Pozdrawiam i lecę babki namawiać na Walentynki . Trzymajcie się , bo to co robicie jest fajne i do naśladowania!!!
~olsztynanin / 2016-02-11 16:30
Witam super bawiących się seniorów, a mówią .że na starość to już nic się nie chce!!! A tu proszę ,dowcipy zadowolenie i uśmiech. Tak trzymać ja też próbuję u nas trochę towarzystwo rozruszać. biorąc z WAS przykład ale ,to nie jest takie łatwe, oj nie!!!Jak to robicie? Podziwiam i gratuluję.
~rencista z łomży / 2016-02-11 16:23
oglądam fotki z fajnej imprezki seniorów i podziwiam. Bo u nas choć jest kilka związków i stowarzyszeń seniorów, to jest drętwo. Owszem są spotkania przy kawie to panie opowiedzą o swoich wnukach,chorobie panowie o rybach i do domu.Mamy 2 razy do roku spotkanie na działkach przy grochówie, żeby taniej i bez kłopotu, bo komu teraz się chce A. tu proszę ,z fasonem miło i super.podziwiam i patrzę ,że kilka było takich spotkań. Ktoś to musi was dopingować. Aż zazdroszczę. Pozdrawiam, jesteście wyjątkowi i do naśladowania, Cześć.
~Uczestnicy-biesiadnicy / 2016-02-10 23:50
Dziękujemy za zaproszenie,było miło i wesoło.Zabawa super,trzymajcie tak dalej:)
~Magda K. / 2016-02-10 21:13
Jesień życia a tu wiosna, gorąca ,taka po zmianie klimatu ,żar, w sercach, nogach , brzuchach , nie w brżuchach motyle a Walenrtnki dopiero 14 , Was się powinno klonować!!!!!!!!!!!
~mława / 2016-02-10 18:38
witam, patrzę i nie wierzę. Wspaniała zabawa,tyle w biesiadnikach radości i trochę mi żal,bo u nas trudno seniorów przekonać do trochę szaleństwa, zabawy wolą spokojnie przy herbatce winku i po 2 godz. do domu. Atu proszę bardzo od 15do 23 i szał!!! Musicie mieć dobrego wodzireja, - SZCZĘSĆIARZE!!!
21