Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Zofia Chrostek | 2017-02-27 09:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Biesiada ostatkowa w Pieckach

Olsztyn24
Biesiada ostatkowa w Pieckach (fot. Andrzej Marzewski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (25.02) w rezydencji Państwa Kołpak w Pieckach ponad 70 osób wzięło udział w biesiadzie zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Active Seniors in Piecki”, do którego należą członkowie zespołu „Iskierka Nadziei”.

Biesiada rozpoczęła się od powitania wszystkich gości przez Zofię Chrostek, prezes stowarzyszenia, po czym Zdzisław Piaskowski, sekretarz zarządu, otworzył bal.

W biesiadzie udział wzięli członkowie wielu stowarzyszeń oraz sympatyków „Iskierki Nadziei” z Piecek, Mrągowa i okolic. Wieczór ten był doskonałą okazją do integracji, tańca i śpiewu przy suto zastawionych stołach. Nie zabrakło żartobliwych akcentów („Iskierki” mają bowiem sporo dystansu do siebie i swego wieku) - zaprezentowano humoreskę i monolog.
R E K L A M A
banner
Wieczór przebiegał w miłej i życzliwej atmosferze, przy muzyce na żywo i trwał do godz. 23.00. Po tej sympatycznej, radosnej i pełnej uśmiechu biesiadzie, pozostały nam bardzo miłe wspomnienia.

Zofia Chrostek

Z D J Ę C I A
Komentarze [14]
~mragowo / 2017-02-27 10:15
Brawo piekna zabawa widac radosc na twarzach uczestnikow zabawy tak trzzymac pani zosiu
~Biesiadnik / 2017-02-27 10:16
Wspaniały bal!!! Miła radosna atmosfera i super wspomnienia. Pani Zosiu , czekamy na następny BAL> ZA rodzinną atmosferę dziękujemy Było super!!! Pozdrawiam wszystkich uczestników biesiady. Boesiadnik
~Karol / 2017-02-27 10:28
Dawno nie byłem na tak fajnej zabawie, było superancko, miło wesoło dużo miejsca do tańca. Nie zabrakło akcentów z humorem i śpiewem. Tak trzymać Iskierki Nadziei. Ukłony dla Pani Zosi. Pozdrawiam Karol
~uczestniicy biesiady / 2017-02-27 10:51
Pani Zosiu, dziękujemy za zaproszenie i bardzo udany bal .Wszyscy razem pięknie się bawili . Pociągi, kręciołki wspólny śpiew i Kółeczka , tam nikt nie czuł się samotny. Ubaw na 102!!!Czekam na kolejny bal, Pozdrawiamy .
~Pieckowianki / 2017-02-27 11:17
Udana biesiada!!! Wesoło ,miło ,radośnie. Wspólne kółeczka, śpiew. Nie myślałam że seniorzy Iskierki są tak weseli
~Vip / 2017-02-27 19:52
Iskiereczki, jak zwykle wesołe z werwą pełne pomysłu, uśmiechnięte i balują, Pozdrawiam, Wszyscy Seniorzy ,bierzcie z nich przykład!!!
~obserwator / 2017-02-27 20:20
pogodni, roześmiani, pełni uroku SENIORZY, MIŁO SIĘ NA WAS PATRZY, SKĄD U WAS TYLE SIŁ, WERWY I POMYSŁU, jAK WIDAĆ BAWICIE SIĘ ŚWIETNIE GRATULUJĘ, PODZIWIAM I POZDRAWIAM, TAK TRZYMAĆ!!!!
~mirban / 2017-02-28 18:24
Byliśmy po raz pierwszy i mamy szczerą nadzieję ze nie ostatni BRAWO ORGANIZATORZY
~ / 2017-03-02 10:22
Impreza super atmosfera rodzinna czekamy na kolejną imprezę organizowana przez P.Zosię .
~Jola / 2017-03-07 19:48
Byłam, wspaniale się bawiłam. Super ubaw .
~jan / 2017-03-09 15:59
seniorzy ,jak zwykle wspaniale się bawią a w Pieckach szczególnie biesiady na 102!!! Pani Zosiu , czkamy na kolejne biesiady z nutką humoru i na wesoło. Pozdrawiam "Iskiereczki" na czele z Szefową.
~gap / 2017-03-10 11:38
Iskierki, obejrzałem Was super imprezka!!! Tak trzymać HEj!
~Iskierka / 2017-03-10 18:04
Kochana szefowo!!! życzymy Ci dużo zdrowia!!! Wracaj do nas jak najszybciej. Czas przygotować kolejną humoreskę i biesiadę. Pozdrawiam.
~ciechanów / 2017-03-10 18:31
o, widzę znajomą grupę seniorów. Jak miło na was popatrzeć. Szkoda, ze tak daleko mieszkam. Pozdrawiam