Ostatnia prosta przed Tokio

Medaliści z Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate (fot. emkastudio.pl)

Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 18 zawodników w kategoriach młodzika, juniora, młodzieżowca i seniora. Doskonały start zaliczyła Sylwia Jocz pokazując, jak dobrze jest przygotowana do udziału w najważniejszej imprezie karate, jaką są Mistrzostwa Świata, które odbędą się 16 kwietnia w Tokio.

Sylwia wygrywając wszystkie walki w kategorii „Kumite” do 55 kg, stanęła na najwyższym stopniu podium. To nie jedyny sukces olsztyńskich karateków. Aleksandra Wieczorek zajęła 3 miejsce w „Kata” (układy) w kategorii Senior. Wiktoria Witkowicz zajęła 3 miejsce w „Kata” w kategorii Młodzików. Tomasz Kowalewski zajął 2 miejsce w „Kumite” młodzików do 60 kg, wygrywając wcześniej pięknym stylu trzy walki.

2016-03-16 14:21, Marek Wieczorek