Taneczne sukcesy młodych olsztynian

I tym razem reprezentanci Olsztyna - grupa 9. par tanecznych Zespołu Warmia mogą poszczycić się osiągnięciami. W najliczniej obsadzonej konkurencji Mistrzostw Polski tj. tancerzy II kategorii startowej w wieku 10-12 lat, tytuł Pierwszego Wicemistrza Polski zdobyła para Bartosz Górczyński i Karolina Wiśniewska (ubiegłoroczni zdobywcy tytułu Mistrza Polski), natomiast tytuł Drugich Wicemistrzów Polski zdobyła para Szymon Ławrynowicz i Maja Krupińska.

Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich odbywał się wyłącznie w najmłodszej kategorii startowej tj. tancerzy w wieku 7-9 lat. I w tej konkurencji olsztyniacy uzyskali wspaniałe wyniki. Na 25 par z 11. ośrodków startujących w konkurencji najmłodszych tancerzy, pierwsze miejsce zdobyła olsztyńska para Bartosz Radowiecki i Anna Dominiczak, a w finałowej szóstce, piątym miejscem może poszczycić się Kolejna para z Warmii: Jakub Pałasz i Alicja Żyłak.

Wszystkim tancerzom i ich instruktorce Agnieszce Krupińskiej gratulujemy!

2016-04-07 13:11, AK