Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2008-04-19 16:40:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Sezon motocyklowy na Warmii i Mazurach rozpoczęty!

Olsztyn24
W zlocie wzięło udział blisko 200 motocykli | Więcej zdjęć »
Blisko dwieście motocykli przyjechało do Nowej Kaletki i Olsztyna by zainaugurować sezon motocyklowy 2008 na Warmii i Mazurach. Motocyklistów i motocyklistki zaprosili na Warmię i Mazury członkowie Studenckiej Grupy Motocyklowej „Tabun” z UWM w Olsztynie - Warmińsko-Mazurska Grupa Neutralna.

- W formule zlotu otwierającego sezon motocyklowy spotykamy się po raz czwarty - mówi wiceprezes „Tabunu” posługujacy się pseudonimem „Chichot”. - Po raz drugi wspomaga nas Ośrodek Kultury Studenckiej UWM, a głównym sponsorem jest Salon Hondy „Daszuta”.

- Szeroko pojęta kultura studencka, to nie tylko koncerty, to nie tylko wystawy, to nie tylko Juvenalia - powiedział Bogusław Woźniak ze Ośrodka Kultury Studenckiej UWM. - To także mogą być imprezy motocyklowe. Dlatego jesteśmy z motocyklistami.
R E K L A M A
banner
Zlot motocyklistów zaczął się już wczoraj (18.04) w Nowej Kaletce. Zaraz po przybyciu na pole zlotowe i zarejestrowaniu się, uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanego na zlot programu. Chętni mogli wypocząć po podróży, skorzystać ze sprzętu pływającego, a wieczorem wziąć udział w konkursach i zabawach z nagrodami.

O 21. na scenie pojawiły się zespoły muzyczne i rozpoczęła się zabawa „na maxa”.

Dzisiaj zaplanowano spotkanie motocyklistów w Olsztynie. Punktem zbiórki był plac pod pomnikiem Wdzięczności przy al. Piłsudskiego. Na plac pod „Szubienicami” zjechało blisko 200 motocykli różnych marek, typów i przeznaczenia. Oprócz olsztyńskich tablic rejestracyjnych widać było liczne grupy motocyklistów z innych miast regionu i Polski, m.in. z Węgorzewa, Ostródy, Działdowa, Elbląga, Nidzicy, Szczytna, Warszawy.

Wśród uczestników zlotu pojawili się także członkowie niedawno zarejestrowanego stowarzyszenia olsztyńskich motocyklistów „Skrzydła Warmii”, zrzeszającego głównie trochę starszych entuzjastów motocykli.

- W Olsztynie organizujemy pokazy jazdy sprawnościowej dla mieszkańców - mówi ”Chichot”. - Będzie można również posłuchać koncertu studenckiego zespołu TransSex Disco. Potem paradą motocykli w asyście policjantów z drogówki wracamy na pole zlotowe w Nowej Kaletce. Tam będą imprezki, koncerty i jadełko do obucha.

Koniec zlotu w niedzielę.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl