Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
red. | 2009-04-14 11:37:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Rusza Tabun

Olsztyn24
Tabunada 2008
Każda okazja do spotkania w gronie przyjaciół i znajomych jest dobra. Dlatego dziwić nie powinna inicjatywa Olsztyńskiego Klubu Motocyklowego „Tabun”, by po raz drugi w tym roku w Olsztynie zainaugurować sezon motocyklowy. Stąd też w następny weekend (24-26.04) do Mierek i Olsztyna zjadą motocykliści z całego kraju, by wziąć udział w „Tabunadzie” - imprezie motocyklowej po raz piąty organizowanej przez olsztyński Tabun.

Główna baza zlotu znajdować się będzie w ośrodku wypoczynkowym „Kołatek” w Mierkach koło Olsztynka. Tam dla uczestników zlotu, w ramach zamkniętej imprezy, przygotowano bogaty program spotkania. Ale mieszkańcy Olsztyna też będą mogli podziwiać setki (miejmy nadzieję) wspaniałych motocykli. W sobotę (25.04), w godz. 12.30 - 13.00 kawalkada motocykli, w asyście policjantów, przejedzie ulicami miasta. Trasa przejazdu: parking leśny Ruś, Aleja Warszawska, ul. Śliwy, ul. Szrajbera, ul. Pieniężnego, Aleja Piłsudskiego.

Motocykliści zatrzymają się na kilka godzin na placu przy Urzędzie Marszałkowskim. Tam, przy dźwiękach płynącej ze sceny muzyki, będzie miał miejsce jeden z etapów zlotu - akcja „Jeżdżę bezpiecznie”. Rozegrane zostaną konkurencje jeździeckie. Swoje umiejętności zaprezentują także ratownicy medyczni. Później uczestnicy zlotu pojadą na rajd po co ciekawszych miejscach Warmii.
R E K L A M A
banner
Jak twierdzą organizatorzy zlotu, „Tabunada” i towarzysząca jej parada motocykli, która pokonuje ponad 60 kilometrów, jest jedynym takim wydarzeniem w Olsztynie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl