Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
red. | 2009-06-03 00:12:46 | Rozmiar tekstu: A A A

„Amazonki” odreagowały w plenerze

Olsztyn24
Stół gości honorowych | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie „Amazonki” zjechały się dziś (2.06) na doroczne spotkanie integracyjne. Gościny członkom i przyjaciołom Olsztyńskiego Stowarzyszenia „Amazonki” udzilił Klub Jeździecki „Marengo” na olsztyńskich Redykajnach.

- Po raz pierwszy od lat spotykamy się poza ogrodem państwa Ostrowskich, którzy do tej pory udzielali nam gościny - mówi Marianna Kunikowska, szefowa olsztyńskich Amazonek. - Tutaj też przyjęto nas bardzo życzliwie.

120 uczestniczących w spotkaniu Amazonek (niektóre z osobami towarzyszącymi) znakomicie bawiło się przy rozmowach, karaoke i ognisku. Chętni mogli też skorzystać z przejażdżki wozami konymi.
R E K L A M A
banner
- Po codziennej gonitwie trzeba od czasu do czasu się spotkać, żeby odreagować - pośpiewać, potańczyć, porozmawiać na luzie - tłumaczy Marianna Kunikowska charakter spotkania.

Gośćmi Amazonek byli prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, wicedyrektor Polikliniki MSWiA z Centrum Onkologii ds. medycznych Leszek Frąckowiak oraz rzecznik praw pacjenta Antoni Celmer.

- Cieszymy się z tych gości - mówi Marianna Kunikowska. - Swoją obecnością zaświadczają, że zawsze możemy liczyć na ich pomoc.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl