Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2011-09-08 17:34 | Rozmiar tekstu: A A A
Sport

Guillermo Hernan już trenuje w AZS

Olsztyn24

Gillermo Hernan będzie rozgrywającym w Indykpol AZS Olsztyn | Więcej zdjęć »
Guillermo Hernan, nowy rozgrywający olsztyńskiego Indykpol AZS, już trenuje z akademikami. Wczoraj wieczorem, po długiej podróży, kapitan siatkarskiej reprezentacji Hiszpanii przyjechał do Olsztyna. Dziś (8.09) wziął udział w porannym treningu zespołu, po którym,  obok nowego szkoleniowca zespołu Tomaso Totolo, prezesa Adama Szyszko i sponsorów siatkarzy wziął udział w spotkaniu prasowym.

Guillermo Hernan pochodzi z Granady w południowej Hiszpanii. Ma 29 lat i 182 cm wzrostu. Ma za sobą karierę zawodniczą w hiszpańskich klubach Universidad Granada i CAI Voleibol Teruel. Na koncie ma trzykrotne mistrzostwo Hiszpanii (2009, 2010, 2011) i Puchar Hiszpanii (2010), mistrzostwo Europy (2007) i mistrzostwo Ligi Europejskiej (2007).

Oprócz prezentacji nowego zawodnika Indykpolu AZS, ważną częścią spotkania było podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy produkującą linie technologiczne, głównie dla przemysłu mleczarskiego, barczewską firmą TEWES-BIS a Indykpolem AZS. Mimo braku znaczących sukcesów klubu w ubiegłych latach, firma zdecydowała się po raz trzeci z kolei wesprzeć olsztyńskich akademików.

- Firma Tewes-Bis w najtrudniejszym momencie podała nam rękę
- powiedział prezes Mariusz Szyszko. - Dwa lata temu, kiedy nie mieliśmy niczego, była to pierwsza firma, wraz z Falco, która zadeklarowała pomoc. Ta pomoc trwa nieprzerwanie do dziś.
R E K L A M A
banner
- Sport był mi zawsze bliski - stwierdził Janusz Skowroński, prezes Tewes-bis. - Przed laty byłem koszykarzem, byłem też prezesem klubu AZS Gliwice. W Olsztynie, a jestem tu od 1978 roku, przez lata nie udzielałam się ani jako sportowiec, ani jako działacz. Ale do zmiany postawy namówili mnie ludzie, któzy podjęli trud, żeby nasza siatkówka była na szczytach. Jako lokalni przedsiębiorcy chcemy, żeby siatkówka w Olsztynie była na szczycie. Nie zrażamy się drobnymi niepowodzeniami, bo wiemy, że zespół buduje się przez lata. Wierzymy głęboko, że AZS będzie kiedyś znowu mistrzem Polski.

W tym sezonie olsztyńscy akademicy występować będą pod nieco inną niż dotychczas nazwą. Z nazwy zespołu zniknął jeden człon: „UWM”.

- To wynika umowy sponsorskiej z Indykpolem -
wytłumaczył nam Andrzej Zarębski, odpowiedzialny w spółce za PR. - Indykpol chciał, żeby docelowo nazwa zespołu była trójczłonowa. Tak więc od tego roku zespół będzie występował pod trójczłonową nazwą „Indykpol AZS Olsztyn”.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa Indykpol AZS

»

08-09-2011

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl