Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2011-09-24 17:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Spacery, rowery i ...Olsztyn aktywny jesienią

Olsztyn24
Na rowerach, pieszo, biegiem i z kijkami do nordic walking - tak pokonywali trasę uczestnicy imprezy | Więcej zdjęć »
Na Stadionie Leśnym olsztyńska Poliklinika we współpracy z Warmińskim Klubem Rowerowym FAN oraz partnerami zorganizowała dzisiaj (24.09), w ramach cyklu „Olsztyn. Aktywnie!”, promującą zdrowy styl życia imprezę rekreacyjną pt. „Spacery - Rowery”.

Udział w akcji mogli wziąć mieszkańcy miasta po uprzednim pobraniu karty startowej w biurze obsługi usytuowanym w postawionym na czas trwania imprezy na Stadionie Leśnym miasteczku. Po pobraniu karty uczestnicy przemieścili się w okolice oczka z fontanną w Parku Jakubowym, gdzie zostali powitani przez Janusza Chełchowskiego, dyrektora olsztyńskiej Polikliniki, oraz Mirosława Arczaka, koordynatora z „Olsztyn.Aktywnie!”. Po wysłuchaniu instrukcji oraz informacji o planowanym przebiegu imprezy, jej uczestnicy podzielili się na grupy rowerzystów, spacerowiczów, biegaczy oraz uprawiających nordic walking i ruszyli w tzw. rundę honorową, okrążając znajdujący się przy miejscu zbiórki parkowy staw.

Co zaś działo się po rundzie honorowej? To już zależało od samych uczestników. Część z nich w grupach z opiekunem danej dyscypliny, zaś część indywidualnie przemierzała 2,5 km wyznaczonej przez organizatorów w Lesie Miejskim trasy. Każdy, kto przemierzył trasę w całości, otrzymywał los na loterię finałową (można było zdobyć losy również za przebycie trasy kilka kolejnych razy), w której do wygrania był sprzęt turystyczny. Dodatkowo Zarząd Komunikacji Miejskiej przeprowadził także loterię dla uczestników imprezy, którzy przyjechali na nią autobusem. Nagrodami w niej były bilety sieciowe na październik, parasolki i odblaski dla rowerzystów.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.