Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
red. | 2012-06-01 22:21 | Rozmiar tekstu: A A A

„Trójka” ma nowy sztandar i... uśmiechniętych patronów

Olsztyn24
Dzisiaj Szkoła Podstawowa nr 3 otrzymała sztandar i imię Kawalerów Orderu Uśmiechu (fot. M. Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »

Dzisiaj (1.06) na twarzach uczniów i nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 3 w Olsztynie gościły szerokie uśmiechy. Radość wynikała nie tylko z tego, że dzisiaj święto najmłodszych obywateli tego świata, ale także z tego, że dzisiaj szkoła otrzymała nadany jej przez olsztyńską Radę Miasta nowy sztandar, a do tego szczególnych patronów: Kawalerów Orderu Uśmiechu. Bo imię Kawalerów Orderu Uśmiechu od dzisiaj oficjalnie nosić będzie „Trójka”

Wśród uczestników dzisiejszych uroczystości w SP 3 byli nie tylko parlamentarzyści, władze miasta i regionu, przedstawiciele biznesu, ale też gość szczególny - aktorka Ewa Błaszczyk, która sama od 2007 roku jest Kawalerem Orderu Uśmiechu.

Z okazji Dnia Dziecka i uroczystości nadania imienia i sztandaru, w „Trójce” zorganizowano wielki festyn, na którym bawili się nie tylko uczniowie tej szkoły, ale również uczestnicy trwających w Olsztynie VI Światowych Dni Bajki.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl