Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Małgorzata Bielakow | 2012-10-03 22:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Ślubowały pierwszaki w „Trzydziestce”

Olsztyn24
Pasowanie na ucznia w SP nr 30 (fot. Małgorzata Bielakow)
Patronką Szkoły Podstawowej nr 30 W Olsztynie jest Maria Zientara-Malewska. Tradycją „Trzydziestki” jest organizowane 2 października, w Dniu Patronki Szkoły, ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Dzień Ślubowania jest dla dzieci dniem szczególnym. Tego dnia stają się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły - szkoły Pani Marii. Pierwszaki nie tylko ślubują na sztandar szkoły, ale również są „pasowane” na uczniów przez dotknięcie „magicznym ołówkiem”, który (jak twierdzi Pani Dyrektor) ma w sobie wielką moc - daje dzieciom siłę, energię i chęci do pracy, do zdobywania jak najwyższych ocen, do bycia wzorowymi, przykładnymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie.

Z radością witamy Pierwszoklasistów w szeregach społeczności szkolnej i życzymy im wielu sukcesów, radości co niemiara, uśmiechów na buziach od ucha do ucha, główek pełnych pomysłów, zapełnionych szóstkami dzienniczków i wielu, wielu kolegów, koleżanek, przyjaciół ze szkolnej ławki.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl