Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Małgorzata Gieczewska | 2012-12-09 23:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Tysiąc czekolad od Mikołaja

Olsztyn24
Mikołaj w parafii p.w. Matki Boskiej Fatimskiej (fot. Małgorzata Gieczewska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Nie przyciągnęły go renifery, ale miał czerwony strój i czapkę, a w rękach wór pełen czekolad. Przybył 8 grudnia br., jak obiecał podczas swojej ostatniej wizyty w ubiegłym roku, do parafii pod wezwaniem Matki Boskiej Fatimskiej, gdzie był oczekiwany przez ogromny tłumek radosnych dzieciaków, a następnie uczestniczył z nimi we wspólnej mszy świętej.

Nie zawiódł ich i przytargał aż 1000 czekolad, których fundatorami były Rada Osiedla „Pieczewo” oraz Zakład Usług Bankietowych „Victoria” Teresa Biała. Swoją obecnością zaszczycił nas Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna, który wraz  z Haliną Mikulską, przewodniczącą Rady Osiedla „Pieczewo” i Teresą Białą pomagali Mikołajowi, w postać którego rokrocznie wciela się członek Rady Osiedla „Pieczewo” Tadeusz Wojarski, obdarowywać dzieci czekoladą.

Zainicjowane przez ks. prałata Mariana Matuszka spotkania dzieci z Mikołajem w tej parafii to już tradycja, przepełniona swoistą atmosferą wzajemnej życzliwości i dobra - i oby takie uczucia towarzyszyły nam nie tylko w tym grudniowym czasie, ale przez cały rok, każdego dnia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl