Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2013-04-27 16:59 | Rozmiar tekstu: A A A

„Tabuny” motocyklistów na Placu Dunikowskiego

Olsztyn24
Tabunada 2013 na Placu Dunikowskiego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Od wczoraj (26.04) na Warmii i Mazurach trwa zorganizowany przez Klub Motocyklowy „Tabun” z Olsztyna trzydniowy zlot motocyklistów „Tabunada 2013”. Miłośnicy jednośladów (chociaż niektóre mają przyczepki i kosze, a więc zostawiają za sobą więcej niż jeden ślad) z różnych miejsc w Polsce, ale także goście zza granicy, za bazę obrali sobie Ośrodek Wypoczynkowy „Kołatek” w Mierkach. Dzisiaj jednak, jak to bywało już przy poprzednich edycjach „Tabunady”, motocykliści zaprezentowali się mieszkańcom Olsztyna.

Uczestnicy zlotu zebrali się dziś w południe na parkingu przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM i stamtąd  eskortowani przez policjantów dojechali na Plac Dunikowskiego. Tutaj przez prawie dwie godziny można było podziwiać ich wspaniałe maszyny, porozmawiać o tym coraz bardziej popularnym (również wśród kobiet) hobby, a także podziwiać sprawność motocyklistów i motocyklistek.

Na Placu Dunikowskiego organizatorzy zlotu przygotowali tor slalomowy, próbę wolnej jazdy, toczenie beczki kołem motocykla oraz przejazd pod poprzeczką. Najlepsi w zawodach otrzymają nagrody, ale dopiero po powrocie do Kołatka.
R E K L A M A
banner
Inne konkurencje sprawnościowe czekają jeszcze dziś uczestników zlotu w bazie w Kołatku. I będą to nie tylko konkurencje związane z umiejętnością prowadzenia jednośloadów, ale np. lepienie w glinie. Zabawę w Kołatku zaplanowano do białego rana.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Zlot Motocyklowy „Tabunada” 2013 w Olsztynie (1)

»

27-04-2013

image
Zlot Motocyklowy „Tabunada” 2013 w Olsztynie (2)

»

27-04-2013

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl