Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2014-01-22 12:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Babcie i dziadkowie świętowali w „Stojedynce”

Olsztyn24
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu „Stojedynka” (fot. Halina Ławczyńska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczoraj swoje święto miały babcie, dzisiaj świętują dziadkowie. Tę okazję wykorzystuje wiele olsztyńskich przedszkoli, by zaprosić dziadków w swoje progi i nie tylko umożliwić maluchom złożenie życzeń bardzo ważnym w ich życiu osobom, ale także pochwalić się osiągnięciami podopiecznych w wychowaniu i edukacji.

Jedno z takich spotkań odbyło się wczoraj (21.01) w Społecznych Przedszkolu „Stojedynka” w Olsztynie na Jarotach. Przedszkolaki na spotkanie z dziadkami przygotowały nie tylko tradycyjne laurki, ale także własnoręcznie wykonane, bardzo popularne przed laty, śnieżne kule. Tym razem jednak wypełniające kule figurki zatopiono w... słoikach po domowych przetworach.

Wnuczki i wnukowie, wspierani przez nauczycieli, przygotowali też program artystyczny z wierszami i piosenkami miłymi uszom ich dziadków. Były też tańce w karnawałowych przebraniach. A na koniec dziadkowie zostali zaproszeni do stołu ze słodkimi frykasami.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl