Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2014-03-19 18:12 | Rozmiar tekstu: A A A

O gospodarce odpadami w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym

Olsztyn24
Konferencja w ONPT w Olsztynie (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się dzisiaj (19.03) konferencja zatytułowana „Sposób zagospodarowania odpadów w postaci paliwa alternatywnego w gminach województwa warmińsko-mazurskiego”. Organizatorem konferencji był samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, a w gronie współorganizatorów znaleźli się jeszcze olsztyński MPEC i ONPT.

W programie konferencji znalazły się referaty samorządów i instytucji zajmujących się ochroną środowiska. Rozmawiano też o strategiach w zakresie gospodarki odpadami oraz najnowszych rozwiązaniach technologicznych w tej dziedzinie.

Wśród prelegentów byli m.in. wicemarszałek województwa Jarosław Słoma, dyrektor Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie Grzegorz Drozdowski, prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie Adam Krzyśków.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl