Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-01-18 13:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Anna i Rafał Ostrowscy o „Podróży do połowy świata”

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Kamienicy Naujacka MOK (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się wczoraj (17.01) kolejny wieczór z cyklu „Spotkanie z globtroterem”. Jego bohaterami byli Anna i Rafał Ostrowscy, autorzy bloga „Złap trop”.

Anna od zawsze była zapaloną podróżniczką i kopalnią pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Każdy z nich zapisuje i, jeśli tylko ma możliwość, wciela w życie. Rafał to miłośnik mocnych brzmień i wrażeń. Kolekcjonuje ekwipunek podróżniczy.

Oboje szukają w podróżach niezapomnianych przeżyć, niezwykłej przyrody oraz nowych smaków. Ich podróż przez „połowę” świata rozpoczęła się w ubiegłym roku z Gruzji. Przez Armenię, Iran, Nepal, Indie, Malezję, Tajlandię, Kambodżę oraz Indonezję, a także Australię udali się aż do Nowej Zelandii.
R E K L A M A
banner
O swoich wrażeniach z wyprawy opowiedzieli tłumnie zgromadzonej w kamienicy publiczności, posiłkując się prezentacją multimedialną.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl