Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-01-29 17:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Puchar Świata w Siatkówce Plażowej odbędzie się w...Olsztynie!

Olsztyn24
Na terenie CRS Ukiel znajduje się 13 boisk do piłki plażowej
Mamy dobrą wiadomość dla olsztynian, miłośników plażowej piłki siatkowej w Olsztynie. W dniach 25-30 sierpnia br., na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” zorganizowane zostaną zawody Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR 2015.

Ta elitarna impreza stanowić będzie niepowtarzalną okazję do zobaczenia najlepszych siatkarek i siatkarzy plażowych świata. Grand Slam to także możliwość przeżycia niepowtarzalnych sportowych emocji. Przyznanie organizacji imprezy Olsztynowi stanowi spore wyróżnienie dla stolicy województwa, która w ostatnich latach poczyniła spore kroki w kierunku gruntownej modernizacji infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, obecnie idealnie wpisującej się w kontekst powyższych zawodów.

Warto nadmienić, że na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” znajduje się 13 boisk do siatkówki plażowej (11 przy ulicy Jeziornej oraz 2 na ulicy Olimpijskiej), w tym zadaszona, całoroczna hala do trenowania tego sportu.
R E K L A M A
banner
Przypomnijmy, że do tej pory zawody Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej rozgrywane były w Starych Jabłonkach.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl