Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-03-25 09:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Ejtobangla bohaterem kolejnego spotkania z cyklu „Kulturalny Zawrót Głowy” w Planecie 11

Olsztyn24
„Kulturalny Zawrót Głowy” z zespołem Ejtobangla | Więcej zdjęć »
W Multimedialnej Bibliotece Młodych Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, miał wczoraj (24.03) miejsce drugi wieczór z nowego cyklu imprez pod hasłem „Kulturalny Zawrót Głowy”. Po debacie na temat piractwa własności intelektualnej zaproszono olsztynian na spotkanie z zespołem Ejtobangla. 

Olsztyński zespół Ejtobangla istnieje od ponad roku. Tworzy autorskie teksty i muzykę, którą określają jako połączenie słonecznego reggae, energetycznego rocka z domieszką ska, okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (uczestniczka m.in. Bitwy na Głosy w drużynie Barona i Thomsona, uczestniczka Szansy na Sukces) i Łukasz Weranis (członek zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez gitarzystę Łukasza Berndta, basistę Kubę Oczkowskiego i perkusistę Krzysztofa Sydora.

Podczas spotkania poprowadzonego przez dziennikarkę radiową Anitę Kozłowską muzycy opowiedzieli m.in. o znaczeniu nazwy zespołu, planach dotyczących nagrania płyty, pracy nad teledyskami oraz o tym, jak powstają teksty do ich utworów. Zagrali również mini koncert w wersji akustycznej. Więcej na te i inne zagadnienia dotyczące grupy można dowiedzieć się z zapisu wideo, który przygotowaliśmy z wczorajszego wieczoru. Zapraszamy do jego obejrzenia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Ejtobangla z cyklu „Kulturalny Zawrót Głowy” w Planecie 11

»

24-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl