Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-03-25 18:31 | Rozmiar tekstu: A A A

MBP zaprosiło na „Czytanie w Altanie” z Abecadłem

Olsztyn24
Młodzi pasjonaci czytelnictwa spotkali się w Parku Centralnym | Więcej zdjęć »
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprosiła dzisiaj (25.03) najmłodszych pasjonatów czytelnictwa na „Czytanie w Altanie” - inaugurację nowego cyklu spotkań z literaturą dziecięcą w Parku Centralnym w Olsztynie, który poprowadzą bibliotekarki z filii MBP, biblioteki Abecadło.

Od 25 marca do końca sierpnia 2015 bibliotekarze z Abecadła czytać będą w altanie w Parku Centralnym. Spotkania będą się odbywać w każdą środę, w samo południe. Do wspólnego czytania i zabaw może się przyłączyć każde chętne dziecko (w razie niepogody zajęcia odbędą się w bibliotece Abecadło, al. Piłsudskiego 16).

Dzisiaj, podczas pierwszego spotkania z cyklu, odbyło się głośne czytanie opowiadania A.Galicy „Jak ślimak spotkał Wiosnę?”, wiosenny tor przeszkód, wspólne szukanie plecaka Pani Wiosny, zabawy i zagadki wiosenne. W spotkaniu ochoczo udział wzięły maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 13. Wspólnie śpiewały, przylepiały biedronce kropki na skrzydełkach, szukały wiatraka i dobrze się bawiły.
R E K L A M A
banner
Na koniec spotkania jego mali uczestnicy zostali obdarowani m.in. cukierkami. Otrzymali też mini wersję Czytusia - maskotki akcji „Olsztyn czyta”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Inauguracja cyklu „Czytanie w Altanie”

25-03-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl