Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-04-25 15:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Tabun zainaugurował sezon motocyklowy

Olsztyn24
Zlot motocyklistów w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Od wczoraj (24.04) w Ośrodku Wypoczynkowym „Kołatek” w Mierkach trwa zorganizowany przez olsztyński klub motocyklowy „Tabun” zlot motocyklowy „Tabunada 2015”. Dzisiaj motocykliści odwiedzili Olsztyn, by tradycyjnie spotkać się z mieszkańcami miasta i zaprezentować im swoje maszyny.

W związku z budową linii tramwajowych, motocykliści zmienili miejsce spotkania w Olsztynie - zamiast Placu Dunikowskiego miejscem zlotu był dziś parking przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM przy ul. Dybowskiego. Lokalizacja okazała się właściwa, bowiem już wczoraj do ośrodka w Mierkach przyjechało aż 400 motocyklistów, a dzisiaj dołączyło do nich kilkuset następnych. Plac Dunikowskiego byłby dla takich tłumów i takiej liczby motocykli za mały.

Tradycyjnie już oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Olsztynie poprzedził paradny przejazd motocyklistów ulicami miasta. Również z powodu budowy linii tramwajowych trasa przejazdu nie przebiegała przez centrum Olsztyna. Motocykliści przejechali z Kortowa ulicami Warszawską, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzka, Szarych Szeregów, Schumana, Sielska, Armii Krajowej i Warszawską do Kortowa.
R E K L A M A
banner
Na uniwersyteckim parkingu można było nie tylko podziwiać wspaniałe motocykle, ale także umiejętności ich właścicieli. Organizatorzy przygotowali konkursy sprawnościowe, w których ważna była nie tylko umiejętność posługiwania się pojazdami. Na koniec olsztyńskiej części zlotu z pokazem motocyklowej kaskaderki wystąpił team Dariusza Kłopotka. 

Podczas zlotu prowadzona była też akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Zlot Motocyklistów „Tabunada 2015” w Olsztynie (1)

25-04-2015

image galeria
Zlot Motocyklistów „Tabunada 2015” w Olsztynie (2)

25-04-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl