Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
TL | 2015-06-22 21:54 | Rozmiar tekstu: A A A

„W czasie deszczu dzieci się nudzą...” albo odwiedzają Muzeum Sportu!

Olsztyn24
W Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego
Nie zawsze jest piękna, słoneczna pogoda, która sprzyja spędzaniu czasu na powietrzu, oddawaniu się rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi. Dni pochmurne i deszczowe (oby było ich jak najmniej), to doskonała okazja, by odwiedzić Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

Z myślą o młodzieży, która spędza wakacje w mieście, Muzeum Sportu proponuje godzinne zajęcia „Lato w Muzeum Sportu”, które będą odbywały się od 1 do 17 lipca 2015 r. Ich celem jest zapoznanie młodzieży z piękną ideą olimpiad, historią Igrzysk Olimpijskich, zarówno letnich jak i zimowych, poznanie warmińsko-mazurskich olimpijczyków oraz pamiątek związanych z ich sukcesami. Zaprezentowane będą także najnowsze eksponaty muzealne, które znalazły się w zbiorach muzeum dzięki VIII edycji konkursu „Moje sportowe pamiątki”.

Dodatkową atrakcją zajęć będą konkursy plastyczne i historyczne o tematyce sportowej. Za najciekawsze prace przewidziane są symboliczne upominki oraz nagrody niespodzianki.
R E K L A M A
banner
Uczestnikom zajęć zaprezentowane zostaną filmy o tematyce sportowej, które nadesłali uczestnicy I i II konkursu multimedialnego „Sportowcy Warmii i Mazur”. Zapoznać się będzie można z sylwetkami takich sportowców, trenerów czy nauczycieli jak: Mirosław Rybaczewski, Krzysztof Hołowczyc, Mieczysław Doroszuk i Piotr Żurawel.

Załoga Muzeum Sportu prosi, by zorganizowane grupy anonsowały swoje przybycie kilka dni wcześniej, kontaktując się z placówką telefonicznie pod numerami: (89) 5331747 lub 519566849.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl