Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-09-15 16:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Płk Tomasz Semeniuk nowym komendantem WM Oddziału Straży Granicznej

Olsztyn24
Uroczyste przejęcie obowiązków (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie odbyło się wczoraj (14.09) uroczyste przekazanie - przyjęcie obowiązków na stanowisku komendanta oddziału. Nowym szefem Straży Granicznej na Warmii i Mazurach został płk SG Tomasz Semeniuk, którego przedstawił zastępca komendanta głównego Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Bajger.

Dotychczasowy Komendant Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Wojciech Skowronek pożegnał się ze sztandarem Oddziału. Podziękował za ponad 2-letnią współpracę wszystkim pracownikom i funkcjonariuszom, a także przedstawicielom instytucji samorządowych i rządowych.

Nowo powołany Komendant płk SG Tomasz Semeniuk przywitał się z funkcjonariuszami i pracownikami Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej oraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczącymi w uroczystości. Z tytułu objęcia stanowiska otrzymał emblemat pamiątkowy Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
R E K L A M A
banner
Płk SG Tomasz Semeniuk związany jest z mundurem od 1989 roku. W latach 1989–1993 był podchorążym Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych im. T. Kościuszki o specjalności Straż Graniczna. Po jej ukończeniu, we wrześniu 1993 roku rozpoczął służbę w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej jako specjalista, następnie zdobywał doświadczenie zawodowe na wielu stanowiskach służbowych. W 2007 roku kontynuował służbę w Komendzie Głównej Straży Granicznej. Początkowo był zastępcą dyrektora Zarządu Operacyjno–Śledczego, a potem dyrektorem tego Zarządu.

Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych płk SG Tomasz Semeniuk od dnia 17 września 2015 roku będzie piastował stanowisko komendanta Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl