Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
GB | 2015-09-28 18:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Puchar Europy Kadetów w szabli z udziałem Cezarego Białeckiego

Olsztyn24
Reprezentacja Polski na turnieju w Godollo | Więcej zdjęć »
W węgierskim mieście Godollo rozegrano Puchar Europy Kadetów w szabli. W reprezentacji Polski wystąpił mieszkaniec Barczewa Cezary Białecki, zawodnik MUKS Victor Warszawa. W gronie 227. zawodników z 26. krajów Czarek Białecki zajął 22. miejsce.

Barczewianin turniej zaczął od walk grupowych, w których odnotował 9 zwycięstw w 11. walkach i awansując do rundy pucharowej. W walkach pucharowych najpierw pokonał reprezentanta Turcji 15:9, następnie zawodnika z Ukrainy 15:12 i zawodnika z USA 15:14. Dopiero zawodnik z Rosji pokonał Białeckiego 15:7 i zmusił Czarka do walki repasażowej.

W repasażu Białecki walczył z zawodnikiem USA. Niestety uległ mu 15:7 i na tym zakończył swój udział w turnieju indywidualnym.
R E K L A M A
banner
Drugi dzień to walki drużynowe. Cezary Białecki wystąpił w reprezentacji Polski.

Po zwycięstwach nad drużynami z Węgier 45:20 i 45:42, nasza reprezentacja znalazła się w ósemce turnieju. W walce o wejście do fazy medalowej, przeciwnikiem naszej drużyny była faworyzowana reprezentacja Włoch. Polacy walczyli ambitnie, ale Włosi okazali się lepsi, wygrywając 45:40. Reprezentacja Polski zajęła ostatecznie w turnieju drużynowym wysokie, 5. miejsce.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl