Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-09-30 22:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Konkurs „Kadr z miasta-ogrodu, czyli filmujemy Olsztyn!” rozstrzygnięty

Olsztyn24
Zwyciężcą konkursu został Michał Sikorski | Więcej zdjęć »
W Olsztyńskim Planetarium rozstrzygnięto dzisiaj (30.09) zorganizowany przez Biuro Promocji Urzędu Miasta Olsztyna konkurs „Kadr z miasta-ogrodu, czyli filmujemy Olsztyn!”. Ogłoszony w czerwcu bieżącego roku konkurs polegał na stworzeniu trwających od 30 do 90 sekund filmów ukazujących Olsztyn. Trzy najwyżej ocenione przez jury konkursu prace zostaną wykorzystane przez organizatora do promocji stolicy Warmii i Mazur.

Przedmiotem konkursu było „zachęcenie do realizacji filmów pokazujących miasto Olsztyn mieszczących się w przedziale 30-90 sekund oraz wyróżnienie ich autorów”. W terminie wyznaczonym na 30 sierpnia tego roku na konkurs wpłynęło 19 filmów (technikę realizacji filmu określono jako dowolną).

Zgłoszone prace oceniło jury konkursowe w składzie: Krzysztof Otoliński (dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna, przewodniczący), Marcin Sakowicz (Biuro Promocji Urzędu Miasta Olsztyna), Jarosław Kowalski (dyrektor TVP Olsztyn), Jacek Żmiczerewski (GW Olsztyn) i Michał Bartoszewicz (Auris Media).
R E K L A M A
banner
Jury nagrodziło:
- I miejscem i 3000 PLN Michała Sikorskiego
- II miejscem i 2500 PLN Bartosza Zarzyckiego
- III miejscem i 1500 PLN Helenę Downar.

Wyróżnione filmy będzie można obejrzeć m.in. na stronach: www.visit.olsztyn.eu i www.olsztyn.eu oraz na miejskim kanale w serwisie youtube.com.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [1]
~olsztyniak / 2015-10-01 08:41
"Miasto-ogrod"Co za durne haselko,kto to wymyslil?Olsztyn daje Polsce przekaz ze jest wiocha I prowincja.Ogrodem niech sobie bedzie Mragowo albo Mikolajki
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Rozstrzygnięcie konkursu „Kadr z miasta-ogrodu, czyli filmujemy Olsztyn!”

30-09-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl