Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-10-04 21:52 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza do udziału w konkursie literackim „O Różę Małego Księcia”

Olsztyn24
 
Młodzi pisarze i poeci mają szansę zmierzyć się w kolejnej edycji konkursu literackiego „O Różę Małego Księcia”. Pięć wierszy lub prozę do pięciu stron można przesyłać pod adres Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie do 5 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu 19 listopada.

Pięć wierszy lub prozę do 5 stron (maszynopis lub wydruk komputerowy) o dowolnej tematyce, w trzech egzemplarzach, należy podpisać godłem (czyli wybranym przez dziecko słowem, pseudonimem, które utajni dane osobowe), a do prac dołączyć kopertę opatrzoną tym samym godłem, zawierającą czytelnie zapisane dane autora (imię i nazwisko, wiek, adres domowy, nr telefonu, adres oraz nr szkoły i klasę).

Obowiązuje podział na trzy kategorie wiekowe:
1. uczniowie klas I-III
2. uczniowie klas IV-VI
3. uczniowie gimnazjów.
R E K L A M A
banner
Rozstrzygniecie oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 listopada 2015 r. o godzinie 18.00 w Kamienicy Naujacka MOK w Olsztynie przy ul. Dąbrowszczaków 3.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.mok.olsztyn.pl a laureaci powiadomieni telefonicznie.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl