Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2015-10-05 20:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Impreza „Kacper - dziecko bezpieczne na drodze” odbyła się w Olsztynie

Olsztyn24
Wspólna zabawa dzieci i dorosłych dla poprawienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym | Więcej zdjęć »
W Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie odbyło się dzisiaj (5.10) widowisko pod nazwą „Kacper - dziecko bezpieczne na drodze”. Impreza edukacyjno-zabawowa dla dorosłych i dzieci z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego przygotowana została na zlecenie Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i od lat odbywa się w wielu miejscach w kraju. Do Olsztyna zawitała dzięki współpracy centrum z poseł Beatą Bublewicz, znanej z działań na rzecz poprawienia bezpieczeństwa, szczególnie tych najmłodszych, uczestników ruchu drogowego.

Impreza pomyślana została jako wspólna zabawa dzieci i dorosłych. Uczestniczą w niej dzieci z najmłodszych klas szkół podstawowych, starszych oddziałów przedszkolnych, a także nauczyciele, rodzice, policjanci, strażnicy miejscy, strażacy oraz przedstawiciele władz samorządowych i rządowych. W olsztyńskiej odsłonie udział wzięły dzieci ze szkół i przedszkoli, które na przestrzeni lat uczestniczyły w organizowanym przez poseł Bublewicz konkursie „Zwierzak za kierownicą” oraz m.in. przedstawiciele policji z komendantem wojewódzkim Policji w Olsztynie Markiem Walczakiem na czele.

Organizatorzy przedsięwzięcia poprzez wspólną zabawę chcą zwrócić uwagę na potrzebę noszenia odblasków, bezpieczne formy poruszania się po drodze i znajomość podstawowych zasad ruchu drogowego (w tym znaki drogowe).
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.