Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
GB | 2015-11-12 20:32 | Rozmiar tekstu: A A A

W Święto Niepodległości szabliści rywalizowali w Łodzi

Olsztyn24
Cezary Białecki (z prawej) tym razem był trzeci | Więcej zdjęć »
W Święto Niepodległości (11.11) w Łodzi odbył się II Puchar Polski Juniorów młodszych w szabli. W turnieju uczestniczył mieszkaniec Barczewa Cezary Białecki, były zawodnik UKS Hajduczek Olsztyn, obecnie zawodnik MUKS Victor Warszawa.

W turnieju męskim wystartowało 95. zawodników. Walki grupowe Czarek Białecki przeszedł bez większych problemów. W walkach pucharowych najpierw pokonał zawodnika z Konina 15-3, następnie zawodnika z Katowic 15-9. Później rywalizował z zawodnikiem z Warszawy, którego pokonał 15-10 i ponownie zawodnika z Konina pokonując 15-7, co dało mu awans do strefy medalowej.

W półfinale spotkał się z kolegą z reprezentacji Polski. Niestety Czarek uległ 15-7 i stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal.

Czarek Białecki potwierdził, że należy do czołówki krajowej w juniorach młodszych, mimo że presja wyniku była bardzo duża, gdyż toczy się walka szablistów o wyjazd na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl