Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email AS | 2015-11-24 12:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Czekamy na Święta w Lodowej Krainie

Olsztyn24
 
Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia dłuży się i dorosłym, i dzieciom. Jeśli tęsknisz już za blaskiem choinkowych światełek, kolorowymi bombkami i zapachem piernika koniecznie przyjdź z dzieckiem do Lodowej Krainy, która już od piątku (27 listopada) będzie czekała na spragnionych Świąt w Galerii Warmińskiej.

Lodowa Kraina będzie zaaranżowanym w zimowym klimacie miejscem spędzania czasu dla dzieci i ich rodziców (będzie też można zostawić dziecko pod opieką animatorów Lodowej Krainy, a samemu w tym czasie ruszyć na przedświąteczne zakupy). W ozdobionym m.in. choinkami placu zabaw będzie m.in. lodowy labirynt, kula lodowa z orkiestrą, czy iglo. Będą tam ustawione ślizgawki i inne zabawki, które pozwolą najmłodszym na aktywny i bezpieczny wypoczynek. Te z dzieci, które wolą naukę od zabawy, będą mogły w Lodowej Krainie samodzielnie przygotować nietłukące się bombki, łańcuch na choinkę, czy ozdobić świąteczne pierniki.

Dla rodziców, którzy już szykują się do zimowych wyprzedaży ważne będzie na pewno to, że Lodowa Kraina będzie czynna także po Świętach! Dzieci będą wtedy w Lodowej Krainie robić m.in. zimowe witraże.
R E K L A M A
banner
Wstęp do Lodowej Krainy będzie płatny ale każdy, kto wyda w Galerii Warmińskiej 50 zł i przedstawi paragon w danym dniu uzyska w Lodowej Krainie 50 % rabatu na kupienie biletu.

Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.