Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email MC | 2015-11-28 17:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Ekonomiści odebrali dyplomy ukończenia studiów na UWM

Olsztyn24
Dyplomatorium na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W auli kongresowej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM odbyła się dzisiaj (28.11) uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w roku akademickim 2014/2015 absolwentom Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM.

W uroczystym posiedzeniu Rady Wydziału pod przewodnictwem dziekana dr. hab. Janusza Hellera, oprócz absolwentów i ich najbliższych, udział wzięli m.in. prorektor UWM dr hab. Mirosław Gornowicz, wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk i prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Obecni byli też przedstawiciele olsztyńskich przedsiębiorstw, którzy przekazali swoje nagrody najlepszym absolwentom ekonomii na UWM.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [3]
~allensteiner / 2015-11-30 16:18
Kto jak kto, ale absolwenci studiów ekonomicznych powinni pojmować prawa rynku, a także to, że podlega im również siła robocza.
~Agnieszka W / 2015-11-29 12:58
Przykro mi obserwować absolwentów Ekonomii z ledwością dostających staż za 900 zł z Urzędu Pracy. Żyjemy w państwie obłudy, gdzie niby płaca minimalna wynosi 1750 zł brutto (~1280 zł netto) a stażysta legalnie dostaje mniej. Nadmiarem absolwentów UWM rozpieścił pracodawców, którzy wykorzystują płacowo świeżych absolwentów. UWM ponosi odpowiedzialność społeczną za taki stan rzeczy, głównie hurtowym kształceniem ceniącym ilość a nie jakość. Ilu absolwentów dostało nagrody od rektora za prowadzenie działalności gospodarczej na studiach a nie wyników ocen? My potrzebujemy prężnych przedsiębiorców w regionie, inaczej dalej będziemy nazywani "Polską B".
~allensteiner / 2015-11-28 22:53
Szacunek dla pana dziekana Hellera. Ale prócz mojego znajomego doktora inżyniera, który słusznie twierdzi, że ekonomia nie jest nauką ścisłą są i tacy, którzy mają wątpliwości, czy to jest w ogóle nauka...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl