Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email AS | 2015-12-01 11:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Najlepsze Mikołajki tylko w Galerii Warmińskiej!

Olsztyn24
 
Robienie cukierków i lizaków, pokaz dziecięcej mody, porady kosmetyczne dla mam i ceremonia ważenia zawodników MMA dla tatusiów, no i oczywiście wizyta świętego Mikołaja i Śnieżynek - te i inne atrakcje czekają na dzieci i dorosłych w mikołajkowy weekend w Galerii Warmińskiej.

Mikołajki będziemy celebrować w Galerii Warmińskiej już od czwartku, 3 grudnia. W tym dniu w Sephorze rozpocznie się udzielanie porad konsultacyjnych dla pań (potrwają one do niedzieli). Porady będą dotyczyły zarówno pielęgnacji skóry, jak i wykonywania makijażu.

Od  27 listopada dzieci  będą mogły poszaleć w  Lodowej Krainie (ta będzie działała aż do stycznia, ale każdego dnia są w niej inne atrakcje, więc wizyty tam nigdy się nie znudzą).
R E K L A M A
banner
W piątek, 4 grudnia, o 16 Galerię Warmińską opanują fani MMA, ponieważ na ten czas zaplanowano ważenie zawodników przed galą Kaiser Fight Night.

W sobotę i niedzielę o godz. 12, 14 i 16 będą się odbywały pokazy robienia lizaków i cukierków, a dzieci będą częstowane świeżo zrobionymi łakociami, a od godz. 13 do godz. 19 po Galerii Warmińskiej będzie krążył Mikołaj i Śnieżynki. Jak na Mikołaja przystało, będzie on rozdawał prezenty,  w tym m.in. zaproszenia do kina.

Dodatkową atrakcją mikołajkowej niedzieli będzie pokaz mody dziecięcej Fashion Kids Show, w którym najnowsze kolekcje dziecięcych ubrań z butików Galerii Warmińskiej zaprezentują dzieci, które same zgłosiły się do udziału w imprezie.

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.