Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2015-12-02 20:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Ambasador Ukrainy u marszałka i ukraińskich żołnierzy

Olsztyn24
Andrij Deszczyca, ambasador Ukrainy w Polsce oraz Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego
Andrij Deszczyca, ambasador Ukrainy w Polsce, odwiedził dziś (2.12) Warmię i Mazury. Przyjechał, by spotkać się z marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem i odwiedzić rannych żołnierzy ukraińskich, którzy dochodzą do siebie w naszym regionie.

To pierwsza oficjalna wizyta Andrija Deszczycy na Warmii i Mazurach od czasu, gdy został ambasadorem. Spotkanie z marszałkiem województwa dotyczyło zacieśniania współpracy między samorządami Polski i Ukrainy.

Ambasador złożył wizytę również po to, by odwiedzić leczących rany w szpitalach w Barczewie i Górowie Iławeckim wojskowych z Ukrainy, którzy walczyli z prorosyjskimi separatystami na wschodzie kraju.
R E K L A M A
banner
Andrij Deszczyca jest ambasadorem nadzwyczajnym i pełnomocnym Ukrainy w Polsce od 13 października 2014 roku. Wcześniej był między innymi: p.o. Ministra Spraw Zagranicznych Ukrainy, ambasadorem Ukrainy w Finlandii i Islandii oraz rzecznikiem MSZ Ukrainy.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.