Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2015-12-04 22:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Barbara Cały pokazała „Magiczne ptaki”

Olsztyn24
Pokaz mody Barbary Cały w olsztyńskim CEiIK-u | Więcej zdjęć »
Pokazy koronkowej mody Barbary Cały nieuchronnie zbliża się do pierwszego jubileuszu. Dzisiaj (4.12) w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbył się już dziewiąty pokaz kreacji przygotowanych przez znaną w Olsztynie projektantkę zakochaną w koronkach. Tytuł tegorocznego pokazu to „Magiczne ptaki”.

Na dzisiejszy pokaz Barbara Cały przygotowała 40 kreacji. W strojach wykonanych ręcznie na szydełku pokazało się 14 modelek, uczestniczek konkursów piękności. Po raz pierwszy w historii pokazów na wybiegu pojawiły się też modelki niepełnosprawne.

Współorganizatorem pokazu był olsztyński CEiIK, a w przygotowaniu prezentacji pomogły artystce liczne firmy z branży kosmetycznej i modowej.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~Urszula D / 2015-12-06 18:01
Basiu, najserdeczniej dziękuję za niezapomniane wrażenia. Spełniłaś jedno z moich marzeń - byłam modelką na pokazie mody. Twoje stroje są seksowne i bardzo malarskie. W jednej z bajek, dziewczyna ubrana-nieubrana, czyli otulona siecią rybacką zdobyła serce króla. Ty i Twoje modelki w pajęczynowych strojach zdobywacie serca widzów. Bądź szczęśliwą - Ula z Leszkiem
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Pokaz koronkowej mody Barbary Cały w CEiIK Olsztyn

»

04-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.