Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Aleksandra Roman | 2015-12-07 22:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze z „Trzynastki” wzięli udział w bożonarodzeniowej zbiórce żywności

Olsztyn24
Wolontariuszki z „Trzynastki” w Biedronce | Więcej zdjęć »
W dniach 4-6 grudnia br. odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności zorganizowana przez Bank Żywności. W ramach akcji ponad 70. uczniów Gimnazjum nr 13 w Olsztynie, zachęconych przez opiekunkę Szkolnego Klubu Wolontariatu Monikę Rozmierską, również zbierało żywność dla potrzebujących ludzi z naszego regionu.

Wolontariusze z Gimnazjum nr 13 zachęcali klientów do wsparcia akcji w sklepach Rast, Stokrotka i Biedronka. Klienci zawsze byli bardzo mili i chętni do pomocy. Do koszów Banku Żywności trafiły wielkie ilości makaronu, ryżu, cukru, kaszy, a także słodyczy. Te produkty, za pośrednictwem Banku Żywności, zostaną przekazane rodzinom w trudnej sytuacji materialnej, domom dziecka, ludziom samotnym i bezdomnym.

„Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś” - powiedział kiedyś Ronald Reagan. Już od dwóch lat jestem wolontariuszką w Szkolnym Klubie Wolontariatu i zawsze oczywistą rzeczą jest dla mnie udział w takich akcjach charytatywnych. Cieszę się z każdej możliwości pomocy innym ludziom. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż pomaganie. Może to robić każdy, niezależnie od wieku czy zamożności. Wystarczy tylko odrobina chęci i dobrej woli.
R E K L A M A
banner
Aleksandra Roman
Wolontariuszka
Gimnazjum nr 13
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl