Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Aleksandra Roman | 2015-12-07 22:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze z „Trzynastki” wzięli udział w bożonarodzeniowej zbiórce żywności

Olsztyn24
Wolontariuszki z „Trzynastki” w Biedronce | Więcej zdjęć »
W dniach 4-6 grudnia br. odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności zorganizowana przez Bank Żywności. W ramach akcji ponad 70. uczniów Gimnazjum nr 13 w Olsztynie, zachęconych przez opiekunkę Szkolnego Klubu Wolontariatu Monikę Rozmierską, również zbierało żywność dla potrzebujących ludzi z naszego regionu.

Wolontariusze z Gimnazjum nr 13 zachęcali klientów do wsparcia akcji w sklepach Rast, Stokrotka i Biedronka. Klienci zawsze byli bardzo mili i chętni do pomocy. Do koszów Banku Żywności trafiły wielkie ilości makaronu, ryżu, cukru, kaszy, a także słodyczy. Te produkty, za pośrednictwem Banku Żywności, zostaną przekazane rodzinom w trudnej sytuacji materialnej, domom dziecka, ludziom samotnym i bezdomnym.

„Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś” - powiedział kiedyś Ronald Reagan. Już od dwóch lat jestem wolontariuszką w Szkolnym Klubie Wolontariatu i zawsze oczywistą rzeczą jest dla mnie udział w takich akcjach charytatywnych. Cieszę się z każdej możliwości pomocy innym ludziom. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż pomaganie. Może to robić każdy, niezależnie od wieku czy zamożności. Wystarczy tylko odrobina chęci i dobrej woli.
R E K L A M A
banner
Aleksandra Roman
Wolontariuszka
Gimnazjum nr 13
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl