Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2015-12-17 22:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki z „Poziomki” przygotowały jasełkowy koncert

Olsztyn24
Koncert jasełkowy Publicznego Przedszkola nr 7 TWM Poziomka | Więcej zdjęć »
Znane z wychowywania śpiewających talentów Publiczne Przedszkole nr 7 Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie „Poziomka”, zorganizowało dziś (17.12) jasełkowy koncert. Takie przedświąteczne koncerty „Poziomka” organizuje już od pięciu lat.

Jak na „specjalizację” przedszkola przystało, na koncert złożyło się przede wszystkim śpiewanie kolęd i pastorałek, ale na klimat koncertu miały też wpływ jasełkowe stroje małych śpiewaków, a także kilka układów choreograficznych. Swoje kompetencje do nauczania śpiewu pokazału również panie przedszkolanki, wykonując wspólnie jeden z koncertowych utworów.

Na zakończenie koncertu ogłoszono wyniki konkursu dla rodziców na wykonanie kartki świątecznej. Komisja konkursowa przyznała trzy nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.
R E K L A M A
banner
Miłą pamiątką z koncertu były wypieczone w przedszkolu świąteczne pierniczki. Każdy mógł zabrać do domu tyle wykwintnie opakowanych ciasteczek, ile chciał.

Koncert odbył się w Auditorium Maximum przy al. Wojska Polskiego, a gościem honorowym wydarzenia był rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie dr hab. Adam Sosnowski z małżonką.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Koncert jasełkowy Przedszkola „Poziomka” w Olsztynie 2015 (1)

»

17-12-2015

image
Koncert jasełkowy Przedszkola „Poziomka” w Olsztynie 2015 (2)

»

17-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.