Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d./Kamil | 2016-01-13 11:57 | Rozmiar tekstu: A A A

O Sudanie Południowym Piotrem Horzelą na „Spotkaniu z globtroterem”

Olsztyn24
O swojej wyprawie opowiedział Piotr Horzela (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyło się wczoraj (12.01) pierwszy w tym roku wieczór z cyklu „Spotkania z globtroterem”. Swoimi wrażeniami z podróży podzielił się z jego uczestnikami Piotr Horzela.

Olsztyński podróżnik, autor bloga „pH on Tour” spędził wiele miesięcy w stolicy afrykańskiego kraju, poznając tamtejszą kulturę i codzienność, tak trudną do zrozumienia dla Europejczyka. W ciągu ostatnich lat odwiedził Afrykę, Antarktydę, Amerykę Południową i kilka krajów europejskich. Łącznie (poza Europą) spędził tam blisko 4 lata.

„Spotkania z globtroterem” to cykl spotkań z podróżnikami, w czasie których zaproszeni goście wskrzeszają wspomnienia ze swoich wypraw. Dzielą się ze słuchaczami spostrzeżeniami wyniesionymi z kontaktów z kulturą innych narodów i opowiadają o problemach życia codziennego mieszkańców odległych stron świata. Aszystko to wsparte fotografiami, pokazami multimedialnymi i dyskusją.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.