Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-01-20 14:08 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP i Klub „Ziemia Warmińska” zapraszają na wystawę „Uniwersytecka innowacyjność”

Olsztyn24
Palakat promujący wystawę
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie i Klub „Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zapraszają w najbliższy piątek (22.01), o godzinie 16.30, do Galerii Stary Ratusz WBP na wernisaż wystawy „Uniwersytecka innowacyjność”. Na wystawie zaprezentowane zostaną fotogramy prezentujące „Uniwersyteckie innowacje”. Wydarzenie organizowane w ramach cyklu „UWM – NAUKA – KULTURA – ROZWÓJ” honorowym patronatem objął J.M. Rektor prof. dr hab. Ryszard Górecki.

Leon Szeląg o wystawie:

Zarząd Klubu „Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów UWM, kontynuując działania mające na celu popularyzację dorobku Uniwersytetu, realizuje kolejną inicjatywę. Tym razem przygotowaliśmy wystawę fotograficzną pod tytułem „Uniwersyteckie innowacje”. Chcemy w ten sposób zaprezentować mieszkańcom Olsztyna najnowocześniejsze wyposażenie naukowo-badawcze, jakim dysponują wydziały przyrodniczo-techniczne Uniwersytetu, a co za tym idzie, doskonałe warunki do zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji naukowych przez studentów i kadrę naukową. Zakładamy, że nasza wystawa składająca się z około 70 fotogramów będzie interesującą ekspozycją, którą zaprezentujemy i na Uniwersytecie, i w innych ważnych publicznych miejscach w mieście i w regionie.
R E K L A M A
banner

Zarząd Klubu „ Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów UWM ponadto informuje, że organizuje cykl spotkań „UWM – NAUKA – KULTURA – ROZWÓJ”. Zaprasza na nie mieszkańców Olsztyna, w szczególności absolwentów UWM.

Spotkania po latach z wybitnymi uczonymi pozwolą na poznanie mniej znanych, ale trwałych osiągnięć badawczych zastosowanych w gospodarce, genezę przekształceń uczelni od Wyższej Szkoły Rolniczej do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a także głębsze uświadomienie wielorakiego historycznego i perspektywicznego wpływu prężnego ośrodka naukowego na rozwój Olsztyna i regionu.

Organizator zamierza także zapraszać na spotkania absolwentów, którzy osiągnęli sukcesy w życiu publicznym i gospodarczym w kraju czy w instytucjach międzynarodowych.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl