Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email MC | 2016-01-20 21:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Port Lotniczy „Olsztyn - Mazury” oficjalnie otwarty

Olsztyn24
Symboliczne przecięcie wstęgi | Więcej zdjęć »
Port Lotniczy „Olsztyn - Mazury” został dzisiaj (20.01) oficjalnie otwarty. Również dzisiaj odbył się pierwszy lot z Szyman do Berlina i z powrotem. Na pokładzie samolotu znaleźli się przedstawiciele mediów oraz władz regionalnych.

W terminalu lotniska w Szymanach odbyła się z tej okazji uroczystość, podczas której dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Z przemówieniami dlo zgromadzonych licznie gości wystąpili m.in. marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz jego poprzednik Jacek Protas.

Uroczystość uświetnił koncert filharmoników olsztyńskich, których część przygrywała także pasażerom podczas pierwszego lotu.
R E K L A M A
banner
Pierwszy przewoźnik (SprintAir) korzystający z lotniska będzie realizował połączenia z Krakowem i Berlinem (po trzy tygodniowo). W sezonie zimowym uruchomione zostanie jeszcze połączenie z Monachium, a w letnim z Londynem, Dublinem, Oslo i Zagłębiem Ruhry.

Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~jelenie na torach? / 2016-01-21 09:42
Dziś tj 21.01.br szynobus wiozący pasażerów, dwa km przed lotniskiem trafił jelenia, odlot opóźnił się ok 20minnut.
~kurpiowskie okno na świat? / 2016-01-21 09:34
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/tajemnicze-wojskowe-lotnisko-w-szymanach-zmienia-sie-w-port-pasazerski,612395.html
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.