Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Janusz Moszczyński | 2016-04-19 20:33 | Rozmiar tekstu: A A A

„Kąpiący się Zimą” podsumowali sezon

Olsztyn24
Podsumowanie sezonu „Kąpiący się Zimą” | Więcej zdjęć »
W sobotę (9.04) w restauracji „Dzika Kaczka” odbyło się podsumowanie sezonu 2015/2016 Stowarzyszenia „Kąpiący się Zimą”. Dzięki aktywności naszych członków był to jeden z lepszych sezonów pod względem organizowanych przez nas imprez i wyjazdów.

Na szczególną uwagę zasługują: organizacja rozpoczęcia sezonu morsowania i bicie Rekordu Guinnessa. Nieoficjalnie rekord został pobity - w jednym czasie w Polsce wykąpało się 5863 morsów. My możemy się pochwalić największą w kraju liczbą kąpiących się w ramach bicia rekordu - na plaży CRS Ukiel do wody weszło 320 osób! Czekamy na oficjalne potwierdzenie z Biura Księgi Rekordów Guinnessa w Londynie. Zwrócić też trzeba uwagę na organizację imprezy zamkniętej WOŚP oraz najpiękniejszą i niezapomnianą kąpiel przy pochodniach. W tych wydarzeniach brało udział ponad 1200 osób.

Organizowaliśmy również wyjazd na Międzynarodowe Zlot Morsów do Mielna i integracyjny wyjazd do klubu morsów w Gdyni, a także wiele wyjazdów w regionie.
R E K L A M A
banner
Wyróżniającym się aktywnością klubowiczom wręczono medale i dyplomy, a członkowie stowarzyszenia uhonorowali statuetką i podziękowaniem za pracę na rzecz klubu prezesa Janusza Moszczyńskiego.

Janusz Moszczyński
prezes Stowarzyszenia „Kąpiący się Zimą”
Olsztyn
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~z Norwegi / 2016-04-21 17:02
Gdzie im do prawdziwych morsów? Zapraszam do Norwegi na morsowanie,tam nie moczy się pupy i wychodzi.Trzeba przepłynąć okręślląną długość basenu i tp.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.