Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-04-25 14:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Teatr Harmonia wystąpił z premierowym spektaklem „W moim królestwie” w MOK

Olsztyn24
Scena ze spektaklu | Więcej zdjęć »
Na deskach sceny sali kameralnej Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie wystąpił wczoraj (24.04) Teatr Harmonia w spektaklu „W moim królestwie”.

Premierowy występ miał charakter programu artystycznego stworzonego na podstawie wierszy i historyjek: „Chichopotam” Agnieszki Frączek, „Mysia Orkiestra” Doroty Gellner oraz „Król i morze” Heinza Janischa.

Reżyserem, choreografem i autorem muzyki do spektaklu była Maria Jenny Burniewicz, którą muzycznie wsparł zespół w składzie: Ania Broda, Sebastian Plaszewski, Piotr Baranowski i Julka Mazurek. Kostiumy przygotowała Ewa Kaczyńska.
R E K L A M A
banner
Aktorami, którym należy się szczególne uznanie za wzięcie na swe młode barki po kilka ról, byli: Hania Ćwiklińska, Julita Wasilewska, Karolina Prostko, Mela Broda, Miriam Buonagura, Ola Wasilewska, Mikołaj Grabowski, Janek Ciechanowski, Agata Piekarczyk i Dawid Wojtas.

Spektakl zarejestrowaliśmy na filmach. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Występ Teatru Harmonia w MOK (1)

24-04-2016

image galeria
Występ Teatru Harmonia w MOK (2)

24-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl