Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-05-01 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Aqua Majówka z „Olsztyn. Aktywnie!”

Olsztyn24
Podczas imprezy na scenie wystąpiły m.in. dzieci i młodzież z olsztyńskich szkół tańca oraz Pałacu Młodzieży | Więcej zdjęć »
Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera i Urząd Miasta Olsztyna wraz z partnerami zaprosiło dzisiaj (1.05) olsztynian na Aqua Majówkę. Imprezę, która odbyła się na placu przed wejściem głównym do Aquasfery, połączono z oficjalną inauguracją siódmej już edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!”.

Licznie przybyli uczestnicy majówki mogli m.in. obserwować występy taneczne, wziąć udział w zajęciach fitness, zabawach i warsztatach dla dzieci oraz konkursach z nagrodami. Zorganizowano również boiska do gry w tenisa, przejażdżki konno oraz stoisko Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego. Komu zaś atrakcji było mało, mógł zrelaksować się w przygotowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną „Bibliotece pod chmurką”, poznać pewną sowę-celebrytkę, zrobić sobie zdjęcie w Fotobudce lub wziąć udział w zawodach na ergometrze i sprawnościowych.

Aqua Majówka nie mogłaby się odbyć bez atrakcji wodnych. Dla aktywnych uczestników zaplanowano nurkowanie dla chętnych, aqua animacje i rozgrywki w water polo. Ważną częścią tegorocznego programu imprezy była także prezentacja dyscyplin biorących udział w „Olsztyn. Aktywnie!”, aby zachęcić gości majówki do włączenia się również i w ten projekt (więcej na www.aktywnie.olsztyn.eu).
R E K L A M A
banner
Do wspomnianych atrakcji dodamy jeszcze stoiska, przy których można było zadbać o urodę, uzyskać porady na temat zdrowego trybu życia i przy okazji skosztować co nieco. Zatem dla każdego coś miłego!

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Aqua Majówka 2016 - Inauguracja VII „Olsztyn. Aktywnie!”

»

01-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.