Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2016-05-30 22:53 | Rozmiar tekstu: A A A

„The best of Broadway” od filharmonii na Dzień Dziecka

Olsztyn24
 
W dniu 1 czerwca, o godz. 11.00, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w olsztyńskiej filharmonii naszym milusińskim zostanie zaprezentowane widowisko pt. „The Best of Broadway”. Z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią: Grażyna Brodzińska – sopran oraz aktorzy-wokaliści, soliści Teatru Muzycznego „ROMA” z Warszawy: Malwina Kusior, Janusz Kruciński i Marcin Wortmann.

W koncercie, w muzycznym prezencie dla dzieci, artyści wykonają najpiękniejsze melodie z musicali, operetek i filmów muzycznych m.in.: Czarnoksiężnik z Oz, Człowiek z La Manchy, Deszczowa piosenka, Dzwonnik z Notre Dame, Grease, Jekyll and Hyde, Koty, My Fair Lady, New York, New York, Nędznicy, Perichola, Pocałunek kobiety pająka, Taniec wampirów, Upiór, West Side Story. Muzyce będą towarzyszyć projekcje filmowe.

Zapraszając do filharmonii - wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy spełnienia najskrytszych marzeń!
R E K L A M A
banner
******

Bilety w cenie: 35 zł ulgowy i 45 normalny do nabycia w kasie w godz.10-18.00 oraz poprzez stronę internetową filharmonii: http://bilety.filharmonia.olsztyn.pl/

logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl