Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-06-23 10:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert „Ostro Zdrowo Rockowo” na zakończenie roku szkolnego

Olsztyn24

Tradycyjnie już, na koniec roku szkolnego, Miasto Olsztyn oraz Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie zapraszają rozpoczynającą wakacje młodzież do zabawy. Tegoroczny koncert z cyklu „Ostro Zdrowo Rockowo” już w sobotę (24.06) o godz. 18.00 w olsztyńskim amfiteatrze.

Przesłaniem imprezy jest dobra zabawa bez używek i dopalaczy. W kontekście zbliżających się wakacji organizatorzy wydarzenia proponują młodzieży trzy godziny świetnej rockowej imprezy bez wspomagaczy.

Celem wydarzenia jest pokazanie, iż do dobrej zabawy niepotrzebne są alkohol czy narkotyki. Wystarcza dobra energia płynąca ze sceny!
R E K L A M A
banner
Na scenie Amfiteatru im. Czesława Niemena przy ul. Zamkowej w Olsztynie udział wezmą olsztyńscy artyści: Łydka Grubasa, Kangaroz, Narvani i WAJA/TRZ.

wstęp wolny

Harmonogram czasowy koncertu przedstawia się następująco:

» 18.00 – początek imprezy
» 18.10 – występ Waja/TRZ
» 18.50 – występ zespołu Narvani
» 19.30 – występ zespołu Kangaroz
» 20.30 – występ zespołu Łydka Grubasa.

Wstęp wolny. Zapraszamy!
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl