Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-07-08 19:11 | Rozmiar tekstu: A A A

„Razem z NATO” na Starym Mieście i na olsztyńskim lotnisku

Olsztyn24
Piknik z NATO na Starym Mieście w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Warszawie rozpoczął się dziś (8.07) dwudniowy szczyt Parku Północnoatlantyckiego. Z okazji tego spotkania najwyższych przedstawicieli państw - członków NATO, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Olsztynie i 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana z Elbląga zorganizowały piknik militarny pod hasłem „Razem z NATO”. Pierwsza część imprezy odbyła się dzisiaj na Starym Mieście.

W programie pikniku były konkursy i quizy o NATO z nagrodami, pokaz sprzętu wojskowego i umundurowania, artystyczne. Jak zwykle na tego rodzaju imprezach wielkim powodzeniem cieszyła się wojskowa grochówka.

Jutro druga część pikniku, można powiedzieć - dynamiczna. Na lotnisku w Dajtkach będzie można zobaczyć uzbrojenie i sprzętu wojskowego jednostek stacjonujących na terenie Warmii i Mazur, pokazy walki wręcz, skoki spadochronowe żołnierzy czy polowe przejście graniczne. Będą również stoiska promocyjne jednostek i instytucji wojskowych. Nie zabraknie również żołnierskiej grochówki.
R E K L A M A
banner
Początek pikniku zaplanowano na godzinę 11. a impreza ma trwać do godz. 18.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Piknik z NATO w Olsztynie

08-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl