Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-07-20 15:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Goście z Osnabrück odwiedzą olsztyńskie starostwo

Olsztyn24
Starostwo Powiatowe w Olsztynie
Niemiecka delegacja Caritas oraz przedstawiciele Rady Powiatu Osnabrück zagoszczą w czwartek (21.07) o godz. 10:30 w Starostwie Powiatowym w Olsztynie. Tematem przewodnim tegorocznej wizyty gości Caritasu z Osnabrück są organizowane w tym roku w Krakowie Światowe Dni Młodzieży. W tych dniach w Olsztynie przebywa ponad 100-osobowa grupa młodych ludzi z różnych krajów.

– Przedstawiciele obu powiatów rozmawiają o wspólnych wartościach, jakie łączą nasze regiony. Dzięki kilkunastoletniej współpracy na wielu płaszczyznach odkrywamy wspólne cechy jak również poznajemy różnice, które pozwalają nam uczyć się od siebie nawzajem – mówi starosta olsztyński Małgorzata Chyziak.

Wizyty delegacji Caritas Osnabrück weszły na stałe do kalendarza wydarzeń partnerskich.
R E K L A M A
banner
W tym roku Powiat Olsztyński obchodzi 17-lecie współpracy z powiatem Osnabrück, a w roku ubiegłym odbyło się jubileuszowe 10-lecie partnerstwa Caritas Archidiecezji Warmińskiej i Caritas Osnabrück.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl