Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2016-09-21 21:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne międzynarodowe sukcesy olsztyńskich fryzjerów

Olsztyn24
Olsztyńscy fryzjerzy z wizytą u marszałka województwa | Więcej zdjęć »
Olsztyńscy fryzjerzy po raz kolejny udowodnili, że należą do światowej czołówki. Z rozgrywanych w dniach 9-12 września Mistrzostw Europy Fryzjerstwa Artystycznego w Paryżu reprezentujący Polskę junior Jacek Chamera przywiózł dwa złote medale oraz Puchar Europy wywalczony w drużynie. Dzisiaj (21.09) mistrz Europy oraz wspierający go sędzowie i trenerzy: Aleksander Stankiewicz, Andrzej Matracki, Paweł Matracki i Adam Przybusz pochwali się swoimi sukcesami w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

W paryskich Mistrzostwach Europy wystartowało około 800 zawodników z 29 państw. Polskę reprezentowała narodowa kadra fryzjerska w składzie:

» juniorzy fryzjerstwa męskiego: Jacek Chamera (Olsztyn), Klaudia Wójcik (Wadowice) i Tomasz Drab (Poznań) w kategorii fryzura klasyczna i fryzura kreatywna,
» seniorka fryzjerstwa damskiego: Joanna Jakóbek (Gdynia),
» seniorzy fryzjerstwa męskiego: Jagoda Korzeniowska (Pruszków) w kategorii fryzura klasyczna i fryzura kreatywna, Przemysław Kania (Kraków) oraz Rafał Szydłowski (Wrocław) w kategorii avant-garde.
R E K L A M A
banner
Ponadto w mistrzostwach udział wzięli m.in. olsztynianie: trener Andrzej Matracki, trener i sędzia Paweł Matracki, trener i sędzia Aleksander Stankiewicz oraz sędzia Adam Przybysz.

Drużyna juniorów w składzie Jacek Chamera i Tomasz Dram zdobyła Puchar Europy i złoty medal w klasyfikacji generalnej. Oprócz tego Jacek Chamera indywidualnie zdobył złoty medal w konkurencji fryzura klasyczna. Medale zbobywali też inni członkowie reprezentacji Polski: Tomasz Drab - srebro i brąz, Klaudia Wójcik - brąz, Przemysław Kania - złoto, Rafał Szydłowski - brąz i Marta Robak - srebro.  Łącznie polska drużyna zdobyła 8 medali: 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Członkowie kadry polskich fryzjerów z wizytą u marszałka

»

21-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.