Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr/MC | 2016-10-26 21:20 | Rozmiar tekstu: A A A

„Jeziorowcy” na sesji Rady Miasta

Olsztyn24
Jeziorowacy na XXIX sesji Rady Miasta Olsztyna (fot. Marcin Kierul) | Więcej zdjęć »
Zawodnicy klubu futbolu amerykańskiego Olsztyn Lakers byli dzisiaj (26.10) gośćmi władz miasta. PodcZas XXIX sesji Rady Miasta przewodnicząca rady Halina Ciunel i prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz pogratulowali „Jeziorowcom” sukcesów w rozgrywkach II ligi futbolu amerykańskiego w Polsce.   

Kończący się sezon był najlepszym w sześcioletniej historii Olsztyn Lakers. W sobotę w Olsztynie „Jeziorowcy” rozegrają ostatni mecz, którego wynik zadecyduje o tytule mistrzów II ligi.

W zasadniczym sezonie II ligi „Jeziorowcy” doznali tylko jednej porażki. Na wyjeździe lepsi od olsztynian okazali się zawodnicy Bydgoszcz Archers. Od tamtego momentu futboliści z naszego miasta kontynuują serię sześciu kolejnych zwycięstw. Półfinałowa wygrana w fazie play-off nad Rhinos Wyszków dała Lakersom historyczny awans do I ligi.
R E K L A M A
banner
Teraz przed Jeziorowcami ostateczna rozgrywka o tytuł mistrza II ligi. Decydujące będzie starcie z rezerwami Panthers Wrocław, czyli najlepszej ekipy w kraju i w Europie! Mecz w sobotę (29.10) o 13:00 na stadionie UWM w Kortowie.
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~babcia / 2016-10-27 09:30
Super chłopcy, na luziku, nie to co radni.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl