Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb. | 2016-12-01 15:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Na „Mikołajki od serca” zaprasza olsztyńskie starostwo

Olsztyn24
 
W imieniny Mikołaja, 6 grudnia, w Starostwie Powiatowym w Olsztynie odbędzie się akcja „Mikołajki od serca”. W godz. 7:30-12:00 będzie można honorowo oddać krew i zarejestrować się w bazie potencjanych dawców szpiku.

Do udziału w wydarzenia starostwo zaprosiło wiele osób. Na tę chwilę swoją obecność potwierdziło wstępnie ponad 40 osób, wśród których są m.in. strażnicy miejscy, strażacy, leśnicy, żołnierze, a także pracownicy starostwa. Organizatorzy „Mikołajek od serca” liczyą też na mieszkańców powiatu i Olsztyna.

- Dla dawców mamy coś w zamian: hasło i login do Zintegrowanego Informatora Pacjenta, dzięki którym można sprawdzić w domu, przed komputerem, m.in. jakich świadczeń nam udzielono w szpitalu, czy u rehabilitanta i ile to kosztowało, a także potwierdzić swoje uprawnienia do bezpłatnego leczenia, czy uzyskać dostęp do informacji o kolejkach oczekujących, realizacji wniosków ortopedycznych, zrealizowanych receptach refundowanych i wysokości tej refundacji oraz lecznictwie uzdrowiskowym - informuje Magdalena Bujewicz-Mydlak z olsztyńskiego starostwa. - Przygotujemy też stoisko, na którym będziemy mówić, jak badać piersi, a także, jakie prawa ma pacjent. Każda osoba oddająca krew będzie mogła też skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała, wykonanej przez specjalistkę ds. żywienia. Można będzie poznać nie tylko swoją aktualną wagę, ale też zawartość tłuszczu zewnętrznego i wewnętrznego oraz mięśni w swoim organizmie, poziom nawodnienia, ilość spalanych kalorii w ciągu dnia, masę mineralną kości i rzeczywisty wiek organizmu.
R E K L A M A
banner
Przypominamy: wtorek, 6 grudnia, godz. 7:30-12:00 sala sesyjna olsztyńskiego starostwa przy Pl. Bema 5 - Mikołajki od serca. Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.