Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email MBM. | 2016-12-05 15:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Starosta Małgorzata Chyziak szefem strażaków ochotników

Olsztyn24
Uczestnicy zjazdu w olsztyńskim starostwie (fot. SP)
W sobotę (3.12) w Starostwie Powiatowym w Olsztynie odbył się Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Olsztynie. Uczestniczyło w nim ponad 80 osób.

Podczas posiedzenia został wybrany nowy, 34-osobowy Zarząd. W wyniku jego ukonstytuowania się powołano też nowego prezesa. Została nim Małgorzata Chyziak – starosta olsztyński, która zastąpiła na tym stanowisku Mirosława Pampucha, poprzedniego starostę.

– To dla mnie ogromny zaszczyt, ale też zobowiązanie do jeszcze bardziej intensywnej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu olsztyńskiego, a także dbałości o jak najlepsze warunki służby strażaków ochotników, których zaangażowanie i poświęcenie zawsze bardzo wysoko ceniłam – powiedziała nowa prezes Małgorzata Chyziak.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.